Sekmadienį Kėdainiuose būta įvairių įvykių: pavogtas akumuliatorius, išgelbėtas katinas, bute ieškota mirusios moters.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 13.00 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., pastebėta, jog iš automobilio „Peugeot“ pavogtas akumuliatorius. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Padėjo katinui pasiekti žemę

Ugniagesiams gelbėtojams tenka padėti ne tik žmonėms, bet ir į keblias situacijas patekusiems gyvūnams. Sekmadienio vakarą, po 20 val. pranešta, kad Kėdainiuose, A. Kanapinsko g. jau visą parą katinas negali išlipti iš medžio, reikia pagalbos iškelti. Ugniagesiai ištraukiamosiomis kopėčiomis pasiekė nelaimėlį, buvusį maždaug 5 metrų aukštyje, ir jį saugiai nukėlė ant žemės. Katinas perduotas savininkui.

Keistas kvapas ne dėl mirusio žmogaus                  

Sekmadienio vakarą į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinę J. Basanavičiaus g. gyventojai pasidalijo nuogąstavimais, kad jų kaimynė gali būti mirusi, apie savaitę niekas jos nematė, iš buto sklinda nemalonus kvapas.

Į nurodytą vietą išskubėjo ir policija, ir ugniagesiai bei medikai. Atvykus į vietą ir įvertinus situaciją, policijos pareigūnai leido ugniagesiams atidaryti duris, panaudojant laužtuvą.

Patekus į vidų, bute nieko nerasta.

„Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.