Dalis žmonių 13-os mėnesio dienos, ypač jei tai yra penktadienis, vis dar prisibijo, manydami, kad tądien įvyksta daugiau blogų įvykių. Jų vakar išties buvo.

Naktį degė tvora

Nelaimės mieste prasidėjo dar naktį. 00.41 val. pranešta, kad S. Dariaus ir S. Girėno g. dega medinė tvora. Ugniagesiai ją užgesino. Apdegė apie 2 metrai tvoros.

Girtas neišsiteko kelyje

Spalio 13 d., apie 08.00 val. Kėdainių r., Peštiniukų k., automobilis „Audi A4“, vairuojamas neblaivaus vyro (gim. 1970 m.), nuvažiavo nuo kelio. Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,09 prom.

Vagys įsibrovė į butą

Spalio 13 d. apie 21.00 val. pastebėta, jog Kėdainiuose, P. Lukšio g., iš buto pavogtas dulkių siurblys, televizorius, paveikslas, veidrodis, kilimas ir kiti daiktai. Padaryta turtinė žala siekia apie 2 800 eurų. Dėl šio įvykio policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Stengiamasi nustatyti, kas pasisavino svetimus daiktus.

Baiminosi dėl tėvų sveikatos

Penktadienio vakarą Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs asmuo pranešė, kad atėjo pas tėvus, gyvenančius Mindaugo g., tačiau šie neatidaro durų, bute girdėti, kaip skamba telefonas, bet niekas neatsiliepia, baimintasi, jog tėvui ir mamai kažkas nutiko.

Laimei, šiuo atveju viskas baigėsi laimingai. Atvykus ugniagesiams, pavyko prisibelsti, duris atidarė patys buto gyventojai.

„Kėdainių mugės“, Kauno PGV ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.