Į Kėdainių areną suplūdo šimtai jaunųjų šokėjų, jų artimųjų bei trenerių. Čia vyko Kėdainių sportinių šokių klubo „Vilnis“ organizuotas tradicinis Kėdainių krašto atvirasis čempionatas. „Šį turnyrą mes sėkmingai remiame jau apie 30 metų“, – pažymėjo Ivanas Tokarevas, vienas čempionato organizatorių.

Sportinis renginys buvo skirtas vaikams ir jaunimui, tad sulaukta porų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos. Čempionate buvo gausu ir kėdainiečių šokėjų – mūsų krašto garbę gynė šokių klubo „Vilnis“ bei „Izzadora“ sportininkai. Jauniausiesiems dalyviams buvo vos ketveri metukai.

„Varžybose teisėjauja apie 30 teisėjų, ne tik lietuvių, bet ir latvių. Maždaug trečdalis jų yra pačios aukščiausios kategorijos“, – pažymėjo I. Tokarevas.
Plačios šypsenos, tačiau ir didelis jaudulys. Tą buvo galima justi ir pamatyti dalyvių bei juos atlydėjusių artimųjų tarpe.

Ką tik ant parketo savo šokių programą atlikusi kauniečių pora tikina – atliko viską, ką tik sugebėjo – geriausiai. Šokėjai kartu šoka jau kelerius pastaruosius metus ir sako, kad šoks dar ilgai, nes šis sportas yra pats geriausias laiko praleidimas.

„Aš šoku jau septynerius metus – pradėjau vos nuo keturių metų. Į šokius mane atvedė mama. Praėjus tiek daug metų už tai jai galiu tik padėkoti. Džiaugiuosi, kad mūsų porai sekasi visai neblogai“, – šypsojosi šeštos klasės mokinys Adas.

Jo šokių partnerė po ilgokos pertraukos sugrįžo į šį sportą ir intensyviai treniruojasi pastaruosius kelerius metus. „Šokau pirmoje klasėje, tačiau perėjau į Muzikos mokyklą ir šokius mečiau. Tačiau nusprendžiau sugrįžti. Šokiai man labai patinka, tad žadu šokti ir toliau“, – šypsojosi septintokė Alanta.

Pasak sportinių šokių klubo „Vilnis“ trenerės Natalijos Tokarevos, į turnyrą atvyko net 320 porų, o šokių klubą „Vilnis“ atstovavo 40 porų. „Iš pradžių kiek jaudinomės, kad dėl išaugusio sergamumo neatvyks dalis dalyvių. Tačiau šie nuogąstavimai nepasiteisino. Džiaugiuosi, kad mūsų klubo šokėjai pelnė daug prizinių vietų. Na, o iš kitų šokėjų nuolat girdėjau pagyrų, kad turnyras suorganizuotas puikiai“, – šypsojosi N. Tokareva.

 

Panašios naujienos