Liepos antrosios pavakarę šokiams neabejingi kėdainiečiai buvo kviesti į mini šokių maratoną, kurio trukmė – penkios valandos.

Visą maratono laiką prašoko dvi merginos – Jandra (kairėje) ir Rūta.

Visą maratono laiką prašoko dvi merginos – Jandra (kairėje) ir Rūta.

Nors konkursinėje aikštelėje startavo apie dvidešimt puikiai nusiteikusių šokėjų, žiūrovai juos stebėjo kraipydami galvas. „Šitaip karšta. Penkių valandų tie jaunuoliai tikrai neiššoks. Būtume jaunesnės, gal ir mes pabandytume, tačiau dabar tik pasižiūrėsi, kas ir kiek ištvermingas“, – sakė maratono pasižiūrėti atėjusios gana brandžios kėdainietės Valė ir Janina. Moterys buvo labai kantrios ir sulaukusios renginio finišo negalėjo nuslėpti nuostabos: „Tikrai nesitikėjome, kad šokiai užsitęs penkias valandas.“

Mini maratono finišas buvo išties įspūdingas – ištisas penkias valandas prašokusios dvi merginos Rūta ir Jandra net ir baigiantis išbandymo laikui neatrodė išsekusios ir praradusios norą šokti. Šokėjų vertintojams teko nelengvas išbandymas – nugalėtoją teko skelbti atsižvelgus ne tik į ištvermę, bet ir į šokių techniką.

Nugalėtojos Rūtos komanda startavo itin energingai.

Nugalėtojos Rūtos komanda startavo itin energingai.

Pirmajame mini šokių maratone nugalėtoja paskelbta Rūta, kuri su šokiais draugauja jau aštuonerius metus. Ši mergina ir visa jos komanda buvo apdovanota kvietimais į Andriaus Mamontovo koncertą, kuris liepos 24 dieną vyks miesto parke. Jandrai taip pat teko nemokamas bilietas į A. Mamontovo koncertą, o visai jos komandai – pakvietimai į kino filmo „Pakeliui“, kuris rugpjūčio 30 dieną bus demonstruojamas rotušės kiemelyje peržiūrą.

Bilietais į kino filmą apdovanoti ir visi likę renginio dalyviai.

Šokių maratoną, kuris tęsėsi lygiai penkias valandas (55 minutės šokių ir penkios minutės poilsio), dalyviai kiek pavargo pačioje renginio pradžioje, nes aikštelėje prie arenos vakarėjant teko iškęsti nemenką karštį – vos davus startą pavėsyje termometro stulpelis buvo pakilęs iki 26 laipsnių šilumos, o saulėje jo būta dar didesnio.

Renginiui baigiantis šokėjas palaikė ir mažosios kėdainietės.

Renginiui baigiantis šokėjas palaikė ir mažosios kėdainietės.

Tačiau energingam jaunimui šokių aikštelėje nebuvo jokių kliūčių. Iki paskutinės akimirkos prašokusios merginos vieningai teigė, kad joms šokti patinka, o toks renginys buvo savęs išbandymas.

Maratone dalyvavęs vienintelis vaikinukas Tautvydas iš kovos pasitraukė po keturių valandų: „Pritrūkau jėgų. Jei maratonas bus kitąmet, jam pradėsiu ruoštis iš anksto.“

O nugalėtoja tapusi Rūta, net ir labai pavargusi neslėpė šypsenos: „Kai atėjusi į renginį gavau tryliktą numerį, pagalvojau, ar gerai tai, ar ne. Dabar matau, kad tas skaičius man atnešė sėkmę.“

[tribulant_slideshow gallery_id=“106″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.