IMG_6441

Kėdainiečiai savo jėgas išbandė mini šokių maratone.

Praėjusį penktadienį Kėdainių Didžiosios Rinkos aikštėje vyko mini šokių maratonas „Š-OK-Nesust-OK 2016“. Tris valandas šokti pasiryžę kėdainiečiai susirinko išsiaiškinti, kuris yra ištvermingiausias šokėjas. Šis maratonas – tai Kėdainių kultūros centro vykdomo projekto „Susitikime vasarą Kėdainiuose“ ketvirtas renginys.

Pasak renginio organizatorės ir režisierės Daivos Urbonienės, šiųmetis šokių maratonas sutraukė kiek mažiau dalyvių nei praėjusiais metais, tačiau visi jie tris valandas šoko su pasimėgavimu.

„Šių metų nugalėtojais išrinkome visas tris valandas šokusią jauną šeimą su mažais vaikais. Nors šeima

Šoko ir dideli, ir maži.

Šoko ir dideli, ir maži.

galvojo pašokti tik valandą, vėliau, bešokdami, jie nusprendė išbandyti savo jėgas ir dalyvauti iki galo. Taip pat ištvermingiausiais paskelbta kultūros darbuotoja Daiva Makutienė bei dvi puikiai ir aktyviai šokusios merginos“, – sakė D. Urbonienė.

Pasak jos, maratone dalyvaujantieji turėjo šokti laikydamiesi tam tikrų taisyklių – visą laiką turėjo judėti mažiausiai dvi kūno dalys. Šokėjus visą laiką stebėjo ir nugalėtojus rinko komisija. Kas valandą buvo daroma 10 minučių pertrauka.

„Iš viso susirinko apie 20 šokėjų. Tiesa, dalis jų prisijungė renginio eigoje. Ir tai buvo ne tik jaunimas – prie šokėjų būrio buvo prisijungusių ir vyresnio amžiaus dalyvių“, – sakė pašnekovė.

IMG_6391Pasak jos, maratonas truko tris valandas, tačiau po 21 val., kuomet maratonas oficialiai finišavo, buvo akivaizdu, kad dalis šokėjų papildomas vieną ar kelias valandas dar būtų šokę.

Laimėtojai buvo apdovanoti Ūkininkų sąjungos įsteigtais prizais. Likę šokėjai taip pat neliko be dovanų.

Mini maratono dalyvius savo dainomis sveikino solistė Vakarė Urbaitė ir Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vokalinis duetas „GreDa“.

Panašios naujienos

One Response

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.