Praėjusį savaitgalį Kėdainių arenoje vėl karaliavo šokiai. Dvi dienas vykusią tarptautinę sportinių šokių šventę organizavo Pasaulio ir Lietuvos sportinių šokių federacija, Kėdainių sporto centras, sportinių šokių klubas „Žiburys“.

Agnė Valiukevičiūtė ir Gabrielius Vaikasas užėmė garbingą trečiąją vietą.

Agnė Valiukevičiūtė ir Gabrielius Vaikasas užėmė garbingą trečiąją vietą.

Pasak vieno iš organizatorių, garsaus šokių trenerio Vytauto Bankausko, šokių šventė „Kėdainiai open“ šiame Lietuvos vidurio mieste vyko jau septintąjį kartą. „Labai džiugu, kad šokių renginių neišlepinti kėdainiečiai susidraugavo su šokiais. Renginys sulaukia didelio žiūrovų susidomėjimo, o ir sportininkams patogu atvykti į Kėdainius. Šįkart ant arenos parketo per dvi dienas šoko apie 500 porų. Vienoms jų varžybos buvo pirmosios gyvenime, kitoms – eilinis jėgų išbandymas“, – sakė žinomas šokių treneris. Jo teigimu, norint pasiekti aukštumų, šokti reikia pradėti nuo mažų dienų: „Vaikai šokti pradeda nuo penkerių metų. Laikui bėgant treneriai pamato, kurie šokėjai lankstūs, muzikalūs ir imlūs šokiams, o kam tai bus tik geras laiko praleidimas. Labai džiaugiamės, kad dėmesio šokiai nestokoja. Kai nueina viena karta, vis ateina naujos.“

Jėgas Kėdainiuose bandė šokėjai ne tik iš Lietuvos, bet ir Lenkijos, Rusijos, Anglijos, Danijos, Kazachstano ir kitų šalių. Šokėjų profesionalumą vertino patyrę teisėjai iš 11 šalių.

Agnė ir Gabrielius poroje šoka trejus metus.

Agnė ir Gabrielius poroje šoka trejus metus.

Labai gera žinia kėdainiečiams – mūsų krašto šokėja Agnė Valiukevičiūtė, šokanti poroje su Gabrieliumi Vaikasu, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje užėmė trečiąją vietą. Ši pora atstovauja Kauno klubams „Kaspinas“ ir „Žiburys“.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Dmitryjus Kolobovas ir Signe Busk iš Danijos, o antrą vietą užėmė latviai Marts Punins ir Dana Jakobsone. Varžybose dalyvavo 34 poros.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” – „Sūkurys”) laimėjo sidabro medalius. Grupės nugalėtojais tapo rusai Andri Nikičenko ir Zlata Prykhodko, o trečią vietą užėmė Aleksandras Čženas ir Elena Mitina, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 27 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje čempionais tapo Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba”), antrą vietą užėmė Nedas Mejeras ir Benita Kvietkauskaitė (Panevėžio „Rumba”), trečia vieta atiteko Žymantui Klovui ir Eglei Sviderskytei (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”).

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje bronzos medalius laimėjo Nikita Kostin ir Paula Bakanavičiūtė (Vilniaus „Ratuto” – VSC). Šios grupės čempionais tapo latviai Leonards Petkevics ir Polina Tsepilova, o antrą vietą užėmė Denis Belik ir Evelina Kovtun iš Rusijos.

Jaunių II standartinių šokių grupėje aukso medalius laimėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”). Antrą vietą grupėje laimėjo Harijs Viksna ir Laura Mezsarga iš Latvijos, o trečią vietą užėmė baltarusai Mikhailas Maidaniukas ir Olga Šymanskaja.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”) laimėjo bronzos medalius. Grupės nugalėtojais tapo M. Maidaniukas ir O. Šymanskaja, o antrą vietą užėmė Sevastjans Sergejevs ir Everita Klavina iš Latvijos.

Jaunių I standartinių šokių grupėje vicečempionais tapo Emilis Skripkiūnas ir Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus „Alemana”), bronzos medalius laimėjo Faustas Naruškevičius ir Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Promenada”). Geriausiai šioje grupėje pasirodė Aleksanderis Korostelevas ir Anastasija Makatun iš Baltarusijos.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje dar vieną porą sidabro medalių laimėjo E. Skripkiūnas ir I. Skripkiūnaitė. Grupės nugalėtojais tapo A. Korostelevas ir A. Makatun, o trečią vietą užėmė Arturs Kotovs ir Erika Elizabete Latnikova iš Latvijos. Varžybose dalyvavo 9 poros.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.