Dotnuvos slaugos namų vadovo Vytauto Gogaičio iniciatyva antrą kartą vyko socialinių globos įstaigų darbuotojų atletikos varžybos „Mes olim­piečiai“. Jose varžėsi šešios komandos: anykštėnai, širvintiškiai, biržiečiai, dotnuviškiai, josvainiečiai ir šėtiškiai. 

Dotnuvos slaugos namų komanda žaidynėse užėmė antrąją vietą.

Dotnuvos slaugos namų komanda žaidynėse užėmė antrąją vietą.

„Mes norime labai gražiai pasitikti vasaros olimpines žaidynes, kurios vyks Rio de Žaneiro mieste. Pirmą kartą tokią sporto šventę savų bendruomenių atstovams surengėme prieš aštuonerius metus, dabar vėl norime parodyti savo sportiškumą ir vėl susirinkome pakovoti stadione. Džiugu, kad, be mūsų kraštiečių, dar atsirado entuziastų, kurie taip pat mato sporto naudą ir nori pakovoti. Be to, mums svarbu ne tik pasivaržyti, bet ir pabendrauti. Juk dirbame labai sunkų tiek fiziškai, tiek psichologiškai darbą. Kasdien susiduriame su begale problemų. Susitikus su kolegomis, galime pasidalyti patirtimi, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, kaip spręsti konfliktus, kuo užimti globotinius, kaip juos drąsinti“, – sakė varžybų iniciatorius Dotnuvos slaugos namų vadovas V. Gogaitis.

Gera nuotaika apsiginklavusios josvainietės liko trečios.

Gera nuotaika apsiginklavusios josvainietės liko trečios.

Socialiniai darbuotojai varžėsi penkiose amžiaus grupėse. Varžybų dalyviai savo jėgas bandė 30 metrų bėgimo, kimštinio kamuolio metimo ir šuolio į tolį iš vietos rungtyse. Visi buvo pakviesti įveikti olimpinę mylią.
Į sporto šventę atvykusios josvainiečių komandos vadovė Erika Markova džiaugėsi renginiu ir sakė, kad svarbiausia ne nugalėti, bet dalyvauti: „Mes atvykome vadovaudamiesi tikru olimpiniu principu – svarbiausia dalyvauti, o rezultatai džiugins bet kokie. Labai gerai, kad, be darbo, dar galime pabūti su kolegomis ir visai kitokioje aplinkoje. Manau, kad tokią tradiciją būtina išlaikyti.“
Socialinių darbuotojų žaidynių dalyvius sveikinęs vidaus reikalų viceministras Justas Pankauskas sakė, jog džiaugiasi puikia kėdainiečių iniciatyva pasportuoti: „Džiaugiuosi dėl jūsų iniciatyvos. Labai skatinu visus neužsisėdėti. Puikiai žinome, kad judėjimas yra sveikatos šaltinis. Jūs dirbate itin atsakingą ir sudėtingą darbą, tad šios žaidynės yra puiki proga atsipalaiduoti nuo kasdienybės.“

Šėtiškėms nepavyko užkopti ant prizininkų pakylos, tačiau tokiame renginyje svarbu ne tik medaliai.

Šėtiškėms nepavyko užkopti ant prizininkų pakylos, tačiau tokiame renginyje svarbu ne tik medaliai.

Po keletą valandų trukusių varžybų paaiškėjo, kad kėdainiečiai pasielgė labai svetingai. Pirmąją komandinę vietą iškovojo svečiai iš Anykščių. Antri liko žaidynių iniciatoriai dotnuviškiai, o trečiąja vieta džiaugėsi josvainiečiai. Asmeninėje įskaitoje itin gerai pasirodė Dotnuvos slaugos namų atstovai Vytautas Gogaitis ir Jolanta Norvilienė, iškovoję net po tris pirmąsias vietas.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.