Kėdainiečiams rūpi ar mieste sustumti sniego su druska kauburiai nepakenks medžiams, vejai, pastatams, gatvių ir šaligatvių dangai.

Miesto gyventojai „Kėdainių mugei“ atsiuntė laišką, kuriame jie rašo: „Ar dėl galimos žalos gamtai, pastatams, gatvių ir šaligatvių dangai nebūtų galima išvežti sniego kalnų, stūksančių ant vejos Didžiojoje gatvėje, šalia Muzikos mokyklos ir bendrovės „Kėdainių butai“.  Didžiulių sniego sankaupų yra ir kitose miesto vietose. Mums nerimą kelia tai, kad pradėjus tirpti sniegui, kuris sumišęs su druska, gali nukentėti tose vietose augantys medžiai, išdžiūti veja, o ir namų pamatams ar gatvių bei šaligatvių dangai gali būti padaryta žala.“

Kėdainių miesto seniūnijos mentorius Juozapas Kanišauskas sako, kad sutartyje su Kėdainių miesto gatves ir šaligatvius valančia įmone „Ecoservice projektai“ sniego išvežimas nėra numatytas, nes dėl to labai labai pabrangtų paslauga.

„Druskos koncentracija sniege nėra didelė, todėl kaštonams ir žaliai vejai neturėtų pakenkti. Kadangi dar pranašaujamas smarkus snygis ir pūga, todėl ir toliau pagrindiniai darbai bus sniego valymas ir barstymas. Kai baigsis pūgos pagal galimybes sniegą bandysime išvežti,“ – teigė J. Kanišauskas.