Šeštadienio, birželio 12-osios, pavakare Pelėdnagių seniūnijos Slikių kaimo Jagminų gatvėje, bute, kilo gaisras.

Apie penktą valandą po pietų ugniagesiams pranešta, kad dega butas, namas dviejų aukštų. Gaisras kilo pirmame aukšte, uždūminta laiptinė, žmonės išėjo.

17.24 val. į nelaimės vietą atvykus ugniagesių automobiliui, atvira liepsna kambaryje degė baldai. Butas trijų kambarių. Viename kambaryje sudegė baldai, namų apyvokos daiktai ir dokumentai. Aprūko visos kitų kambarių sienos. Dūmų detektoriaus nebuvo.

Dar vienas gaisras kilo vos prasidėjus šeštadieniui – pusvalandis po vidurnakčio gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto seniūnijos Lipliūnų kaime, Astrų gatvėje, lauke dega sofa. Atvykus ugniagesiams lauke degusią sofą jau buvo užgesinę gyventojai. Įvykis tiriamas.

Svilo puodai

Tą pačią dieną ugniagesiai buvo kviečiami ir į P. Lukšio gatvės daugiabutį – pranešta, kad iš buto 2 aukšte rūksta dūmai. Ant viryklės svilo puodas. Puodas nukeltas, išvėdintos buto ir laiptinės patalpos. Dūmų detektoriaus nebuvo.

Birželio 11 dieną pranešta, kad Rasos gatvėje, daugiabučio laiptinėje, jaučiamas dūmų kvapas. Išsiaiškinta, kad viename iš butų buvo prisvilęs puodas.

Parengta pagal Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos