Paskutiniąją sausio pavakarę prasidėjusi šlapdriba ir spustelėjęs šaltukas tapo rimtu išbandymu vairuotojams, ankstų vasario pirmosios rytą skubėjusiems pasiekti savo kelionės tikslus.

Šio automobilio vairuotojui pirmadienio rytą nepasisekė suvaldyti mašinos ant slidaus kelio - vertęsis Audi atsidūrė šalikelėje.

Šio automobilio vairuotojui pirmadienio rytą nepasisekė suvaldyti mašinos ant slidaus kelio – vertęsis AUDI atsidūrė šalikelėje.

Policijos pareigūnai vos spėjo registruoti pranešimus apie nuo kelio nuvažiavus automobilius. |Ne vieno incidento būta kelyje Kėdainiai – Cinkiškiai.

Pasaka anksti ryte į Kauną važiavusiųjų kraštiečių, šis kelias buvo tarsi čiuožykla ir nuo jo matėsi nuslydę net keli automobiliai.

Gana skausmingą incidentą policijos pareigūnai registravo ties bendrove „Krekenavos mėsa“. Automobilių AUDI A6 važiavę jaunuoliai skubėjo į Kauną, tačiau automobilis slydo nuo kelio ir vertėsi. Nelaimės vietoje sutiktas kraštietis sakė, kad įvykio metu nukentėjo vienas žmogus, kuris dėl traumų nuvežtas į ligoninę. „Negi nebuvo galima pabarstyti kelio. Juk buvo akivaizdu, kad trumpam sugrįžęs šaltis kelią padengė labai slidžia danga. Girdėjau, kad iki autostrados šįryt nuo kelio nuvažiavo penki, o gal ir daugiau mašinų“, – avarijos vietoje guodėsi žmogus.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.