Dotnuvos slaugos namų gyventojai nuo šiol saulute galės džiaugtis ne tik pro kambario langus, bet ir išėję į lauką. Neabejingų geradarių dėka nuo šiol prisėdę ant suoliukų galės ilsėtis garbaus amžiaus, ligoti slaugos namų gyventojai. 

Globos namų vyriausioji socialinė darbuotoja J. Norvilienė ir V. Avižius apžiūri dovanotuosius suolelius.

Globos namų vyriausioji socialinė darbuotoja J. Norvilienė ir V. Avižius apžiūri dovanotuosius suolelius.

Bendrų kraštiečių pastangų dėka suoleliais jau džiaugiasi globos namų gyventojai.

Suoleliai buvo labai reikalingi
Pasak Dotnuvos globos namų vyriausiosios socialinės darbuotojos Jolantos Norvilienės, seneliai mėgsta išeiti pasivaikščioti į lauką, pasėdėti prieš saulutę.
„Šiuo metu globos namuose 47 gyventojai. Esant geram orui, seneliai labai nori išeiti į lauką, pasivaikščioti aplink pastatą, pasigrožėti pražydusiomis obelimis, gėlėmis. Seneliai mėgsta kartu sėdėti, bendrauti. Esant šiltam orui, išsinešame piešimo reikmenų. Tad mums yra reikalingi suoliukai, kurie būtų mobilūs, kad juos būtų galima nunešti į pavėsį, jei lauke, prieš saulę, pasidaro labai karšta“, – sakė globos namų darbuotoja.
Dabar įstaiga gavo tris patvarius, patogius medinius suolelius.
Pasak slaugos namų darbuotojos, yra išties nemažai labdarų ne tik iš kraštiečių, bet ir iš užsieniečių.
„Prieš kelias dienas įstaigoje lankėsi pora iš Švedijos, kuri padovanojo labai reikalingus buityje daiktus – sėdimąją dušo kėdutę bei dar vieną kėdutę ant klozeto. Yra ir daugiau gerų žmonių, kurie stengiasi mums padėti, džiaugiasi tuo, kas vyksta pas mus“, – sakė ji. Prieš kelias dienas globos namų aplinką papuošė vienos draudimo bendrovės darbuotojai.

Dėkoja geradariams
Svajonės realizavimu pasirūpinęs verslininkas Vaidotas Avižius sakė, kad viskas įvyko labai greitai. „Pirmiausia buvo kilusi idėja surengti globos namuose renginį, tačiau dėl tam tikrų priežasčių jį atidėjome. Tačiau pokalbio su globos namų direktoriumi Vytautu Gogaičiu metu jis prasitarė, kad seneliams, išėjusiems į lauką, nėra kur atsisėsti. Tad nieko nelaukęs susisiekiau su Kėdainių kooperatyvo direktoriumi Rimvydu Rasčiausku ir pasiteiravau apie galimybę kelis suoliukus nupirkti ir padovanoti. Labai džiugu, kad jis sutiko, tad labai noriu jam padėkoti – be jo pagalbos būtų buvę sunku tai padaryti. Gerai, kad yra gerų žmonių, kurie palaiko tokias idėjas ir akcijas“, – sakė V. Avižius.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.