Praėjusią savaitę, gruodžio 21–27 dienomis, Kėdainių rajone buvo surašyta 40 administracinio nusižengimo protokolų.

Buvo keletas atvejų, kuomet nuvykus pareigūnams paaiškėjo, jog kartu patalpoje – ne vienas šeimos ūkis. Tais atvejais pareigūnai buvo kviesti dėl smurto, dėl triukšmo.

Gruodžio 27 d. 17.06 val. policijos pareigūnams moteris pranešė, kad konfliktuoja su sugyventiniu. Nuvykus nurodytu adresu Kėdainių miesto seniūnijoje paaiškėjo, kad sugyventiniai atėjo pas draugą į svečius. Visiems trims asmenims buvo surašyti protokolai už karantino sąlygų nesilaikymą.

Gruodžio 27 d. 09.11 val. Kėdainiuose gautas pranešimas, kad sūnus namo parsivedė draugę, kuri yra nepageidauja ir atsisako išeiti. Nuvykus pareigūnams, už karantino sąlygų nesilaikymą, asmenims taip pat buvo surašyti protokolai.

Gruodžio 25 d. 14.47 val. Kėdainiuose pas pranešėją į svečius atėję kaimynai pradėjo konfliktuoti. Visiems asmenims buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai už karantino sąlygų nesilaikymą.

Kėdainiečiai nusižengė LR ANK 45 str. 4 daliai, kurioje nurodytos veikos, sukėlusios pavojų išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms, padarytos karo, nepaprastosios padėties, mobilizacijos, karantino, riboto karantino metu, taip pat susidarius ekstremaliajai situacijai ar ekstremaliajam įvykiui, jeigu ekstremalioji situacija ar ekstremalusis įvykis kelia pavojų žmonių gyvybei ar sveikatai. Tokie nusižengimai užtraukia pinigines baudas.

(Algimanto Barzdžiaus nuotr.)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Panašios naujienos