Savaitgalį rajono specialiosios tarnybos du kartus skubėjo į pagalbą kraštiečiams, mat buvo gauti pranešimai apie gyvybei gresiantį pavojų. Abiem atvejais skaudžių pasekmių išvengta.

Kaip informavo BPC atstovė spaudai Vilma Juozevičiūtė, šeštadienio vakarą, 20.31 val. Bendrojo pagalbos centro tel. 112 sulaukta pranešimo apie vyrą, sėdintį ant tilto virš geležinkelio. Tokia žinia pasiekė iš Geležinkelių valdymo centro. Traukinio mašinistas geležinkelio atšakos „Kėdainiai–Dotnuva“ 126 kilometre (prie per Nevėžio upę vedančio geležinkelio tilto) pastebėjo sėdintį vyrą ir, kadangi asmeniui galėjo kilti rimta grėsmė, apie tai nedelsiant pranešta specialiosioms tarnyboms.

Į įvykio vietą išsiųsti ugniagesiai gelbėtojai, informacija taip pat perduota policijai ir greitajai medicinos pagalbai.

,,Į J. Biliūno g. atvykę ugniagesiai gelbėtojai rado vyrą, gulintį prie bėgių. Jis buvo sąmoningas. Medikų pagalbos atsisakė. Ugniagesiai jį palydėjo iki policijos automobilio“, – informavo BPC atstovė.

Ar vyriškis tiesiog prisėdo prie bėgių pailsėti, ar turėjo savižudiškų minčių, nežinia. Aiškintasi, ar asmeniui reikia kokios pagalbos.

Policijos pareigūnai, jų atstovės spaudai Redos Zarauskienės teigimu, prie geležinkelio surastą 1964 m gimimo vyrą pristatė į jo namus. Asmuo buvo neblaivus (1,66 prom.).Jam surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal LR ANK 373 str. 1 d. ir 484 str. 2 d. Asmeniui gresia piniginės baudos.

Sunerimo dėl moters sveikatos

Gegužės 14 d. 13.27 val. specialiosios tarnybos skubėjo į Žemaitės gatvę. Skambinęs asmuo pranešė, kad prieš kelias minutes kalbėjo su senyva moterimi, kuri skundėsi sveikata. Pokalbis nutrūko, moteris telefonu nebeatsakė, manyta, kad jai sutriko sveikata. Atskubėjus nurodytu adresu paaiškėjo, kad pagalbos moteriai nereikia, ji pati atidarė duris.

Kėdainių mugės“, BPC ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.