Vakar perpiet specialiosios tarnybos skubiai vyko į Mindaugo g. 21 namą, mat buvo pranešta, kad vienam iš gyventojų galimai sutriko sveikata. Butas buvo užrakintas, tad į vidų patekta tik su ugniagesių pagalba.

Kaip informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė, 12.49 val. Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs vyras informavo, kad viename iš butų išgirdo keistus garsus, lyg murmesius, todėl, įtaręs, kad aštuoniasdešimtmetį perkopusiam senoliui (vėliau paaiškėjo, kad jis gimęs 1941 m.) galimai sutriko sveikata, jis gali būti nugriuvęs, skubiai kvietė pagalbą.

„Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai į nurodytą vietą atvyko 12.54 val. Jie ištraukiamosiomis kopėčiomis pasikėlė apžiūrėti trečiame aukšte esančio buto ir jau po kelių minučių į vidų įleido policijos pareigūnus bei medikus. Virtuvėje ant grindų rastas sąmoningas, tačiau silpnos sveikatos senolis. Medikai jam teikė pagalbą vietoje, o po penkiolikos minučių ugniagesiai padėjo pernešti sunegalavusį asmenį iš buto į GMP automobilį. Vyras skubiai išvežtas į gydymo įstaigą“, – pasakojo ugniagesių atstovė spaudai, paminėdama, kad senolio butas buvo apsemtas, teko užsukti vandens čiaupą.

Padėjo ir kitam ligoniui

Tą pačią dieną, priešpiet, ugniagesiai gelbėtojai važiavo ir į Pavasario g., ten taip pat reikėjo padėti pernešti sunegalavusį asmenį iš jo namų į GMP automobilį. Žmogus irgi išvežtas į gydymo įstaigą.

Pranešė apie deginamą laužą

Ketvirtadienio vakarą, 21.22 val. ugniagesiams pranešta, kad Kėdainiuose, Pirmūnų g., kaimynė degina laužą, yra daug dūmų.

Ugniagesiams atvykus, laužas nedegė. Paaiškėjo, kad metalinėje statinėje buvo deginamos šiukšlės.

,,Kėdainių mugės“ ir PAGD prie VRM Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.