Per šių metų vasario mėnesį Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius su naujuoju elektromobiliu nuvažiavo 600 kilometrų. Tokiam atstumui įveikti išleista 17 eurų.

BMW i3 markės elektromobilis, kuriuo naudojasi rajono savivaldybės meras, rieda be problemų, o jo išlaikymas akivaizdžiai taupus.

BMW i3 markės elektromobilis, kuriuo naudojasi rajono savivaldybės meras, rieda be problemų, o jo išlaikymas akivaizdžiai taupus.

Kai šių metų sausio pabaigoje Kėdainių rajono savivaldybės meras persėdo į ekologišką ir ekonomišką automobilį, pasipylė skeptikų kritika, esą tokią transporto priemonę Kėdainiuose bus sudėtinga eksploatuoti.
Tačiau skeptikus ir kritikus tenka nuvilti. BMW i3 markės elektromobilis, kuriuo naudojasi rajono savivaldybės meras, rieda be problemų, o jo išlaikymas akivaizdžiai taupus.
Per šių metų vasario mėnesį S. Grinkevičius su naujuoju elektromobiliu nuvažiavo 600 kilometrų. Tokiam atstumui įveikti išleista 17 eurų – 0,028 cento už kilometrą.
Tuo tarpu praėjusios kadencijos Darbo partijos deleguotas meras Rimantas Diliūnas per 2015 metų vasario mėnesį buvo nuvažiavęs 3 431 kilometrą, tokiam atstumui įveikti prireikė 215 eurų – 0,062 cento už kilometrą.
Kėdainių rajono vadovas tapo vienu pirmųjų merų, persėdusių į ekonomišką ir aplinkai draugišką automobilį. „Tokio modelio automobilis pasirinktas todėl, kad mums rūpi ekologija. Be to, elektromobilis yra praktiškas ir taupus, o jį įkrauti ir paruošti važiavimui galima ir iš įprasto elektros tinklo“, – sėdęs į naująją transporto priemonę sakė S. Grinkevičius.
Šio automobilio nuomos kaina yra 479 eurų per mėnesį. Ankstesnės kadencijos merui tarnavusio automobilio BMW 520d nuomos kaina mėnesiui siekė 558 eurų.

Panašios naujienos