Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos aštuonioliktasis turas kėdainiečiams baigėsi nemalonia sensacija. Kretingos „Minijos“ vienuolikė namuose rezultatu net 6:0 (2:0) pranoko Kėdainių „Nevėžio“ klubą.

futbolas1Taip kretingiškiai su kaupu atsirevanšavo kėdainiečiams už sausą pralaimėjimą Kėdainiuose pirmojo turo rungtynėse rezultatu 3:0.

Dvikova Kretingoje „Nevėžio“ futbolininkams strigo nuo pirmųjų susitikimo minučių.

Pirmajame kėlinyje šeimininkų įvarčių lietų pradėjo Marius Papšys, kuris 28-ąją minutę pasiuntė tiksliai kamuolį į svečių vartus ir išvedė „Miniją“ į priekį – 1:0. 35-ąją minutę kretingiškių gretose savo įvarčių šou pradėjo legionierius iš Brazilijos Alison E Silva, po kurio tikslaus smūgio šeimininkų pranašumas padvigubėjo – 2:0. Prieš ilgąją pertrauką kėdainiečiai niekaip nesugebėjo sušvelninti rezultato.

Antrajame kėlinyje „Nevėžis“ ir toliau nerado jokių priešnuodžių prieš kretingiškių puolimą, o „Minija“ žaidė lyg iš natų. 51-ąją minutę dar kartą kamuolį į kėdainiečių vartus pasiuntė A. Silva (3:0), trečiąsyk jis tai pakartojo ir 71-ąją minutę – 4:0. Kretingiškiai nebuvo linkę atsipalaiduoti iki pat rungtynių pabaigos ir toliau demonstravo neįtikėtiną puolimą. 85-ąją minutę dar vieną taiklų smūgį pridėjo Liutauras Rimkus ir leido šeimininkams pirmauti jau sunkiai pavejamu rezultatu – 5:0. Neįtikėtinais įvarčiais šiose rungtynėse pasirodęs A. Silva šiame susitikime padėjo ir galutinį tašką. Brazilas 89-ąją minutę dar kartą smogė į „Nevėžio“ vartus ir po galutinio teisėjo švilpuko su savo komandos draugais šventė triuškinančią pergalę rezultatu 6:0.

Po šio nesėkme pasibaigusio susitikimo „Nevėžis“ išsaugojo trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Dabar Kėdainių ekipos laukia pertrauka iki liepos 28 dienos, kai „Nevėžis“ išvykoje susikaus su Gargždų „Banga“.