„Žalgirio“ krepšininkai su kaupu atkeršijo „Nevėžiui“ už pralaimėjimą Kaune.

Kauniečiai Kėdainiuose nepagailėjo aikštės šeimininkų.

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato rungtynėse Kėdainiuose kauniečiai Ramūno Cvirkos auklėtinius nuginklavo triuškinančiu 98:54 (19:14, 27:11, 19:16, 33:13).

Šiuo laimėjimu „Žalgiris“ nusiplovė gėdos dėmę, kurią daugelio krepšinio žinovų manymu patyrė praėjusių metų lapkričio 30-ąją, kai Kaune Kėdainių ekipa rezultatu  88:82 įveikė tituluotuosius žalgiriečius.

Tad dvikova Kėdainiuose ne vienam atrodė galinti būti intriguojanti: jei jau

2žalgiris“ įveiktas savo tvirtovėje, tai ko laukti Kėdainiuose? Tačiau dukart į tą pačią upę „Nevėžio“ žaidėjams įbristi nepavyko.  Nors žalgiriečiai pirmosiomis dvikovos minutėmis sunkiai rinko taškus – per pusę kėlinio Kauno klubas pasižymėjo tik 4 taškais ir „Nevėžis“ laikė iniciatyvą savo rankose 10:4, tačiau

„Žalgiris“ rungtynių šeimininkus palaužė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 27:11. Iki pertraukos Lietuvos čempionai pabėgo į priekį 46:25. Žalgiriečiai taip pat galingai finišavo, laimėję ketvirtąjį kėlinį 33:13.

Komandos iš toli metė retai, bet taikliai. „Nevėžis“ pataikė 50 (7/14 trit.), o „Žalgiris“ – net 70 proc. tritaškių (7/10).

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Kupšas, pelnęs 14, Tayloras Kingas ir Andrius Aleksandrovas po 11, Darius Gvezdauskas 9 taškus.

„Žalgirį“ į pergalę vedė Brockas Motumas, pataikęs 24 taškus.

Po šių rungtynių Kėdainių komandos strategas R. Cvirka sakė, kad nors ir pralošta itin geram varžovui, pralaimėjimas labai skaudus: „Nieko gerai nepadarėme. Panašu, kad antros paeiliui rungtynės komandai buvo per sunkios. Gaila, kad teko žaisti išretėjusiomis pajėgomis: keli žaidėjai dėl rimtų sveikatos problemų paliko ekipą, kiti gydosi peršalimus, tad teko labai sunkiai spaustis. Ieškome komandai papildymo, nes dabartinės pajėgos yra per menkos.“