Halloween (Helovinas) – daugialypis kultūros reiškinys, kuriame susipina Vėlinių, Užgavėnių, derliaus švenčių apeigos, garbinamos ir prisimenamos vėlės. Bistrampolio dvaras (Panevėžio r.) šį šiurpnaktį švęs spalio 31 d., 18:30 val., kviesdamas Jus į neįprastą vakarą, kuriame Jūsų lauks:

• ypatinga ekskursija vieną kartą metuose, kurios metu vakaro tamsoje Dvaro Siela ne tik supažindins su dvaro istorija, bet ir nuklaidins į dar nelankytas dvaro erdves;
• sugrįžusius iš tamsoje paskendusio dvaro ekskursijos, Jus pasitiksime krauju sklidinomis taurėmis ir gardžiais užkandžiais.

Išskirtinis grupės „Kamanių šilelis” koncertas


„Kamanių šilelio“ dueto minimalistinę, ritmingą ir švelniai psichodelinę muziką galima apibūdinti kaip šiuolaikinį elektrifikuotą indie folklorą, per 9-erius metus subūrusį nemažą skaičių Lietuvos klausytojų, o taip pat gerai suprantamą ir patrauklų tarptautinei publikai. Tačiau nuo didžiosios dalies panašios kūrybos, dažniausiai atliekamos anglų kalba, ją dažnai skiria akimirksniu atpažįstami tradicinių lietuvių liaudies dainų bei autoriniai tekstai, kuriuos švelniai ir įtaigiai atlieka Kamilė Gudmonaitė.

Savo įrašuose ir gyvuose pasirodymuose „Kamanių šilelis“ naudoja tradicinius artimų ir tolimų kraštų instrumentus – pavyzdžiui, ukulelę ar didžeridū, o kartais instrumentais tampa kasdieniai buitiniai daiktai. Todėl nuolat besikeičiančios ir ieškančios grupės muzika pritraukia margą auditoriją ir sužavi net tuos žmones, kurie paprastai nesiklauso tradicinės liaudies ar „world” muzikos.

Rankų šešėlių teatro kūrybinės dirbtuvės vaikams

Kūrybinių dirbtuvių metu vaikai susipažins su viena įdomiausių teatro formų – rankų šešėlių teatru. Kiekvienas kūrybinių dirbtuvių dalyvis savo rankomis išmoks sukurti skirtingus šešėlinius personažus. Dirbtuvėse vaikai sužinos šešėlių teatro paslapčių ir gudrybių: kaip apšilti rankas, kaip sukurti personažą ir jį atgaivinti.

Bilieto kaina – 22 €/asm.
Bilieto kaina vaikams – 12 €/asm.
Būtina išankstinė rezervacija tel. +370 699 99085 arba el. paštu manager@bistrampolis.lt

Panašios naujienos