Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai šiųmetį pasirodymą Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybėse baigė pralaimėjimu (rezultatu 4:1) Kaune „Stumbro“ vienuolikei. 

Sezono išvakarėse „Nevėžio“ komanda objektyviai vertindama nekėlė itin ambicingų planų ir planavo pakliūti į pajėgiausių lygos aštuntuką. Tokie planai ir įvykdyti – LFF I lygoje kėdainiečiai liko aštunti.

Sezono išvakarėse „Nevėžio“ komanda objektyviai vertindama nekėlė itin ambicingų planų ir planavo pakliūti į pajėgiausių lygos aštuntuką. Tokie planai ir įvykdyti – LFF I lygoje kėdainiečiai liko aštunti.

Gana nesėkmingai susiklosčiusi sezono pabaiga kėdainiečius paliko aštuntojoje pozicijoje.
Taigi „Nevėžio“ klubui tenka pripažinti, kad šie metai ne patys sėkmingiausi – pernykščią antrąją vietą teko pakeisti aštuntąja.
Klubo vadovų toks krytis nenustebino. „Su kukliu biudžetu stebuklų padaryti negalėjome. Dar sezono pradžioje kalbėjome, kad laukia labai sudėtingas laikas, nes kai kurios komandos startavo itin galingai pasistiprinusios ir turėdamos ne tuščių, bet pamatuotų ambicijų. Mes kėlėme uždavinį pakliūti tarp aštuonių stipriausių lygos komandų ir tą tikslą pasiekėme. Žinoma, slapta vylėmės aukštesnės pozicijos, tačiau yra kaip yra. Kitais metais turėsime kur kilti. Sporte bangavimo neįmanoma išvengti. Nors apmaudu iš kelių pastarųjų metų pasiekimų, kai vis pakliūdavome tarp prizininkų, smuktelėti žemiau“, – sakė klubo vadovas Saulius Skibiniauskas. Jis pridūrė, kad kitąmet būtinai sieks susigrąžinti tai, kas prarasta.
Pasak S. Skibiniausko, bene labiausiai džiugina tai, kad „Nevėžio“ garbę gina daug kėdainiečių sportininkų.
„Sezonui pasibaigus ir nurimus aistroms, aptariame rezultatus, galimybes, ieškome pasirodymų pliusų ir minusų. Akivaizdu, kad kitam sezonui ruošdamiesi turėsime kažką keisti. Permainų tikrai neišvengsime – kai kuriems žaidėjams, kurie nepateisino lūkesčių, teks palikti ekipą, su kitais mielai bendrausime ir toliau. Mūsų tikslas susigrąžinti pergalingą žaidimą, kuris džiugintų sirgalius ir juos viliotų į stadioną“, – sakė S. Skibiniauskas.
Bene labiausiai „Nevėžio“ vadovus džiugina tai, kad Kėdainiuose netrūksta jaunimo ir vaikų, norinčių žaisti futbolą. „Jau seniai supratome, kad turime pasitelkti tarptautinę patirtį ir patys ugdytis jaunąją kartą. Taip prie klubo subūrėme net kelias vaikų komandas. Su kuriomis dirba treneriai Romas Škudas, Rytis Šležys, Nerijus Kestenis, Evaldas Kugys ir Saulius Vertelis. Šiuo metu net penki jaunieji futbolo klubo „Nevėžis“ žaidėjai yra pakviesti į įvairaus amžiaus šalies rinktines. Ypač perspektyviai žaidžia Deividas Skaržauskas, Tadas Paulikas, Matas Ramanauskas, Rokas Župerka ir Dominykas Morkūnas“, – jaunimą gyrė „Nevėžio“ vadovas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.