Šiųmetis gėrio sergėtojas - V. Sereikis iš Vaiškonių kaimo.

Šiųmetis gėrio sergėtojas – V. Sereikis iš Vaiškonių kaimo. Jį apdovanojo komisariato viršininkas G. Dirmeikis.

Tradiciškai kartą per metus policijos pareigūnai įteikia piliečiams skirtą Gėrio sergėtojo statulėlę. Šiais metais ji skirta bebaimiam Vaiškonių kaimo (Šėtos sen.) gyventojui Vilmantui Sereikiui.

Jis apdovanojimą gavo dėl parodyto pilietiškumo ir drąsos – vyras padėjo ne tik išaiškinti nusikaltimą, bet ir sulaikyti pažeidėjus. Statulėlė įteikta Angelų sargų – policijos dienos minėjimo Šv. Juozapo bažnyčioje, metu.

Šią vasarą netoli savo sodybos vyras pastebėjęs kelis jaunuolius, vagiančius iš transformatorinės alyvą. Šie į V. Sereikio raginimus liautis vogti nereagavę, negana to, jaunuoliai vyrą pradėję bauginti susidorojimu.

V. Sereikis nepasimetė bei iškvietė policijos pareigūnus. Tačiau kol šie vyko į įvykio vietą, jaunuoliai nusprendė bėgti. V. Sereikis juos puolęs vytis ir persekioti. Jaunuolių būta ypatingai įžūlių – jie vyro automobilį taranavo. Laimei, laiku atvykę pareigūnai spėjo sulaikyti alyvos vagis.

Vyrui statulėlę įteikė ir už parodytą  drąsą bei ryžtą sveikino Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Dirmeikis. Audringais aplodismentais V. Sereikį pasveikino ir minėjime dalyvavę policijos pareigūnai.

Į Gėrio sergėtojo apdovanojimą pretendavo ir Vida Vansevičienė, Tiskūnų bendruomenės centro pirmininkė. Jos kandidatūra pasiūlyta dėl betarpiško bendradarbiavimo su policijos pareigūnais. Pilietiškai moteriai įteikta atminimo dovana.

Panašios naujienos