Priemiestiniame, vos už kilometro nuo Kėdainių miesto ribos esančiame Sirutiškio kaime kultūrinis gyvenimas virte verda. Nedidukė bendruomenė aktyviai puoselėja tradicijas, turi noro susiburti draugėn, pabendrauti, pasidalinti tuo, ką turi. Šį šeštadienį sirutiškiečiai kviečiami rinktis į rudens šventę.

„Nuoširdžiai kviečiame visus lapkričio 11 d., 11 val. į Sirutiškio bendruomenės centrą, kur Jūsų lauksime jaukiam, šiltam bei smagiam pasibuvimui drauge.

Pagrindinis susitikimo akcentas – sodo ir daržo gėrybių mainytuvės ir dovanojimas. Esame tikri, kad visos šeimininkės ir net kai kurie šeimininkai prigamino daugybę įvairių skanumynų (uogienių, kompotų, mišrainių ir t.t.). Kviečiame atsinešti patį „pačiausią“ ir sudalyvauti varžytuvėse. Na, o jei turite daugiau nei patys galėsite įveikti, atsineškite ir pasidalinkite, padovanokite.

Smagūs susitikimai be vaišių nepraeina, tad visus svečius vaišinsime gardžia moliūgų sriuba, ypatinga kiaulpienių kava ir puriu, kvapniu pyragu“, – teigia rudens šventės organizatoriai.

Parengta pagal organizatorių inf.