Sinusų kompiuterinė tomografija yra skirta ne tik sinusų zonos tikrinimui. Ji apima visą žandikaulį ir tai yra labai svarbu, kadangi kuo daugiau vietų aplink skausmo židinį bus ištirta – tuo medikai galės pateikti detalesnius rezultatus, kurie galiausiai leidžia parinkti ir labiausiai tinkamą gydymo būdą.

Svarbiausia, ką gali padaryti pacientas – nelaukti. Blogai, kai jis kenčia, nes tada liga gali dar labiau progresuoti. Kuo ji ilgiau negydoma – tuo gydymas gali būti ilgesnis, sudėtingesnis. Todėl puiku, kad kompiuterinė tomografija padeda pamatyti problemas dar tada, kol jos labai mažos.

Kuo ilgiau laukiama – tuo blogiau

Blogiausia, kad kai kurie žmonės neskuba atlikti tyrimo, kuris gali padėti kuo greičiau susitvarkyti su sveikatos problemomis. Tas pats KT tyrimas yra labai greitas ir tikslus, tad keista, kad kai kurie kenčia sinusų problemas, kurios ilgainiui tik didėja, kelia skausmus, kurių buvo galima išvengti.

Svarbiausia atsiminti: pats tyrimas yra neskausmingas. O kai jis toks paprastas ir greitas – kodėl kenčiate skausmus, kurie Jums apsunkina gyvenimą?

Ar yra šalutinis poveikis?

Taip pat svarbu ir tai, kad šis tyrimas gali padėti ne tik tiksliai rasti ligą, tačiau taip pat ir neturės žmogui jokios neigiamos reakcijos.

Nuostabu tai, kad nebus jokio šalutinio poveikio, tačiau rezultatas bus ir tuo pačiu ilgai tarnaus. Galiausiai, poveikis gali būti juntamas tik minimaliai maždaug valandą po atlikto tyrimo ir tai paprastai yra tik nuovargis, kuris labai greitai praeina.

Kaip atliekamas tyrimas?

Pats tyrimas įprastai trunka iki 15-kos minučių. Visų pirma siūlome užpildyti blanką, kuriame yra pateikta svarbiausia informacija apie eigą. O paskui, sulaukus tyrimo, džiaugtis greita eiga, kurią vainikuoja labai tikslūs rezultatai.

Raskite gerą kliniką, kurioje ne tik atliekamas tyrimas, tačiau ir suteikiamos nemokamos konsultacijos. Tai yra pagalba, kuri leis jaustis ramiai dėl tyrimų ir paskirto ligos gydymo.

Juk gera, kai neskauda. Ir gera, kai visi galime gyventi maloniai.

Užs. Nr. 4