211 sėkmės raktelių – tiek jų buvo išdalinta „Ryto“ progimnazijos moki­niams, kurie už įvairius pasiekimus akademinėje, kultūrinėje ir sportinėje veikloje buvo pagerbti mokykloje vykusioje Garbės dienoje. 

Progimnazijos mokinys Lukas apie savo mokyklą atsiliepia tik pačiais šilčiausiais žodžiais.

Progimnazijos mokinys Lukas apie savo mokyklą atsiliepia tik pačiais šilčiausiais žodžiais.

Beje, mokyklos bendruomenėje yra išties nemažai gabių mokinių, tad pagerbimo šventė vyko dviem srautais – pirmiausia pagerbti 107 1–5 klasių mokiniai, o vėliau – 6–8 klasių mokiniai. Pastarųjų įvertinta 104. Nepamiršti ir profesionalūs bei atsakingi progimnazijoje dirbantys pedagogai.

Metai buvo ypač sėkmingi
Pasak „Ryto“ progimnazijos direktoriaus Albino Stankevičiaus, šie metai mokyklai buvo labai sėkmingi.
„2014 metais gimė sėkmės rakto tradicija, kai mokyklos bendruomenė susirenka pagerbti gabių vaikų, padėkoti jų mokytojams ir tėvams. Šiemetinė šventė nuo kitų skiriasi tuo, kad turime kaip niekad daug laureatų. 2014, 2015 metais jų būdavo po pusantro šimto, o šiais metais jų turime net 211. Labai džiaugiamės šiais mokinių laimėjimais. Tokia šventė – tai puiki proga visiems bendruomenės nariams pabūti kartu. Tėvai gali susipažinti su mokykla, išgirsti, kokia turtinga ir įvairialypė yra mokyklos veikla“, – sakė mokyklos direktorius.
Jis pridūrė, kad mokinių pasiekimų yra įvairiose veiklose. „Mes stengiamės pastebėti visus mokinius, kurie pasireiškė vienoje ar kitoje veikloje: tai, pavyzdžiui, rajoninės olimpiados, zoniniai konkursai, viktorinos, sporto varžybos, respublikiniai renginiai, net ir tarptautiniai konkursai. Visus moksleivius pastebime, padrąsiname, pagiriame ir Garbės dienos proga įteikiame simbolinį sėkmės raktą, kuris, tikimės, padės jiems ateityje atrakinti duris į naujas sėkmės istorijas“, – sakė A. Stankevičius.

D. Černikauskas – daugiausiai pasiekimų tarp vyresniųjų mokinių turintis mokinys. Jį sveikino mokyklos direktorius A. Stankevičius ir mokyklos mokinių prezidentė A. Malinauskaitė.

D. Černikauskas – daugiausiai pasiekimų tarp vyresniųjų mokinių turintis mokinys. Jį sveikino mokyklos direktorius A. Stankevičius ir mokyklos mokinių prezidentė A. Malinauskaitė.

Dirba puikūs mokytojai, besistengiantys dėl mokinių
Mokymosi rezultatais džiaugėsi ir progimnazijos aštuntos klasės mokinys Lukas. Vaikinas teigė kiek liūdintis, kad teks palikti progimnaziją, tačiau džiaugėsi pasiekimais, kuriuos pavyko įgyvendinti besimokant „Ryto“ progimnazijoje.
„Šie mokslo metai man buvo labai įsimintini – jie kartu buvo ir liūdni, ir linksmi, nes tai paskutiniai mokslo metai šioje progimnazijoje. Tačiau yra džiugu, nes žinau, kad pakelsiu sparnus ir keliausiu toliau mokytis į gimnaziją. Šiais metais labai įsiminė Valentino diena, bet buvo puikių pasiekimų ir akademinėje veikloje – džiugu, kai konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ laimėjome pirmąją vietą respublikiniame etape. Taip pat pirma vieta informacinių technologijų olimpiadoje man buvo džiugus pasiekimas, nes praėjusiais metais likau antras. Čia iš tikrųjų buvo gera mokytis, čia dirba tikrai nuostabūs mokytojai, kurie stengiasi dėl mokinių ir daro viską, kad jiems pasisektų“, – sakė Lukas.

Nepamiršti ir pedagogai
Į salę rinkosi mokiniai, mokytojai, mokinių artimieji. Progimnazijos aktų salė vos talpino visus susirinkusiuosius. Mokyklos direktorius bei mokinių prezidentė Agota Malinauskaitė progimnazijos mokinius už puikius pasiekimus ir progimnazijos vardo garsinimą apdovanojo padėkomis bei simboliniais rakteliais. Tarp vyresniųjų klasių mokinių daugiausiai įvertinimų ir pasiekimų turėjo 8 c klasės mokinys Donatas Černikauskas.
Padėkos įteiktos ir „Ryto“ progimnazijos mokytojams už gabių mokinių ugdymą ir progimnazijos vardo garsinimą.

Panašios naujienos