VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ jau antrus metus kviečia sukurti kalėdinę nuotaiką sau ir savo artimiesiems, keliaujant pas Kalėdų Senelį kalėdiniu siauruku. Šiais metais Kalėdų šventė vyks Troškūnuose ir Panevėžyje siaurojo geležinkelio depe. Tad Siauruku pas Kalėdų Senelį vyksime iš Anykščių siaurojo geležinkelio stoties į Troškūnus ir iš Panevėžio stoties – į depą garvežinę.

„Praėjusiais metais Lietuvos Kalėdinis siaurukas sulaukė didelio susidomėjimo ir šia unikalia pramoga pasinaudojo daugiau kaip 4 tūkst. Lietuvos gyventojų, iš kurių daugiau kaip pusė – vaikai. Viso buvo surengti 58 reisai. Kadangi pramoga sulaukė išskirtinio dėmesio, tai šiais metais ja galės pasinaudoti kelis kartus daugiau žmonių, nes Kalėdų Senelis atvyks į Troškūnus ir į Panevėžį“, – sakė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Iš Anykščių siaurojo geležinkelio stoties Lietuvos Kalėdinis siaurukas veš maršrutu Anykščiai –Troškūnai–Anykščiai, o Panevėžyje siauruku keliaus į švytintį Kalėdinį miestelį Panevėžio traukinių depe.

„Kalėdinės kelionės prasidės siaurojo geležinkelio stotyse, kur keliautojus pasitiks ir visą kelionę lydės nuotaikingi nykštukai, su kuriais pasinersite į Žiemos pasaką, kursite savo namams kalėdinius žaisliukus, linksminsitės su Kalėdų Seneliu, sušilsite prie šiltos arbatos puodelio bei gardžiuositės meduoliais!“ – sakė Kelionių organizavimo ir projektų valdymo skyriaus vadovė Rasa Povilavičienė.

Pasak R. Povilavičienės, laukiami visi, norintys smagiai ir įsimintinai atšvęsti gražiausias metų šventes. Keliautojų laukia smagi ir nuotaikinga kelionė švytinčiu siauruku, spindinčių eglučių alėjos, įspūdingos akimirkos su Kalėdų Seneliu bei analogų neturintis jaukus Kalėdinis miestelis, kuriame lauks šilta arbata, pramogos ir edukacijos, staigmenos ir visus metus neišblėstantys prisiminimai.

Kelionės numatytos nuo 2022 m. gruodžio 3 d. iki 2023 metų sausio 6 d. kasdien, išskyrus Šv. Kalėdų pirmąją dieną.

Kelionė siauruku pas Kalėdų Senelį skirta šeimoms, vaikų ar moksleivių grupėms, įmonėms ir organizacijoms. Dėl vietų rezervacijos grupėms kreiptis el. paštu kaledinis@siaurukas.eu.

Daugiau informacijos bei elektroninius bilietus galima įsigyti interneto svetainėje www.siaurukas.eu. Renginiai bus fi lmuojami, fotografuojami ir viešinami.

Susisiekimo ministerijos inf. ir nuotr

Panašios naujienos