Prieš  du mėnesius duris atvėrusio Kėdainių teisinių paslaugų biuro darbuotojai suprato, kad kraštiečiai per mažai už save kovoja ir mažai savimi rūpinasi. 

Teisinių paslaugų biuro konsultantai V. Pachanavičienė ir E. Muraškinas įsitikinę, kad kraštiečiai per mažai kovoja už savo teises.

Teisinių paslaugų biuro konsultantai V. Pachanavičienė ir E. Muraškinas įsitikinę, kad kraštiečiai per mažai kovoja už savo teises.

Ilgus metus kriminalinėje policijoje dirbę ir puikiai teisės sistemoje besiorientuoją Virginija Pachanavičienė bei Egidijus Muraškinas bando kėdainiečius padrąsinti teisiniuose ginčuose išnaudoti visas galimybes.
„Mūsų žmonės labai nuolankūs ir nedrąsūs. Jei jau gauna kokią nuobaudą, tai dažniausiai atsidūsta, susitaiko su visais sprendimais ir nieko nedaro. Mes įsitikinę, kad už save privalu kovoti. Esame įsitikinę, kad būtina išbandyti visas galimybes siekiant save apginti. Neretai nežinojimas, kaip elgtis ir kur kreiptis, žmones palieka tokioje situacijoje, iš kurios galima rasti net ne vieną išsigelbėjimą“, – sakė E. Muraškinas.
Teisines paslaugas kraštiečiams pradėję teikti specialistai kviečia kėdainiečius užsukti į jų biurą ir klausti atsakymų į visus klausimus. „Tylėjimas yra gerai, bet laiku ir vietoje. Mes visiems patariame protingai patylėti ir nesiginčyti su valstybės tarnautojais, jei jie pradeda sakyti argumentuotas pastabas. Tačiau nereikia pamiršti, kad dėl kiekvieno sprendimo galima ginčytis. O kaip tą reikia padaryti, galime mes patarti“, – sakė V. Pachanavičienė.
Teisinių paslaugų biuro konsultantai jau turėjo ne vieną klientą, kuriam reikėjo patarimų, kaip apginti savo garbę bei sušvelninti paskirtas baudas, kaip pradėti skyrybų procesus, kaip sutvarkyti namų bendrijų dokumentus, kaip pradėti verslą. Neapsieita ir be konsultacijų darbų saugos klausimais.
„Kai sulaukiame kliento, iš jo prašome kuo atviresnio ir aiškesnio konfliktinės situacijos nupasakojimo. Neretai būna taip, kad viską išsiaiškiname, tačiau pokalbiui baigiantis paaiškėja, kad nutylėta viena ar kita itin svarbi detalė, iš esmės keičianti padėtį. Tad atėjusieji pas mus turi būti atviri, jei nori gauti kvalifikuotą pagalbą ir teisingus patarimus“, – sakė E. Muraškinas.
Noriai patarimus dalijantis biuro duetas negali kėdainiečiams atstovauti tik civilinių bylų ginčuose – tai privalo daryti advokatai.
„Akivaizdu, kad mūsų žmonės nežino, kaip pasinaudoti savo teisėmis. Todėl mes galėtume patarti, kaip tą padaryti. Manote, kad esate skriaudžiami, užsukite į biurą. Kartu bandysime rasti išeitį, kad situacija pasikeistų ir gyvenimo kokybė pagerėtų“, – įsitikinę teisininkai konsultantai.
Jų teikiamų paslaugų kaina nėra gąsdinanti: „Būna taip, kad klientas susimoka už gautus patarimus, tačiau pasitaiko atvejų, kad nėra net už ką paprašyti atlygio. Tad kiekvieną atvejį vertiname skirtingai, bet tikrai nebrangiai.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.