Vasario 18 d. VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ kviečia pavasario išsiilgusius ir linksmas pramogas mėgstančius didelius bei mažus vykti siauruku į Užgavėnių šėlsmą – išvaryti žiemos ir prisišaukti pavasarį.

„Tai tradicinė Siauruko šventė, kasmet organizuojama Rekstino miške su aukštaitiškomis tradicijomis ir linksmybėmis. Renginio metu kursim laužą, skanausim blynus ir kitus gardumynus, šoksim, dainuosim, linksmi būsim. Tad kviečiame pasipuošti Užgavėnių kaukėmis ir vykti kartu“, – į Užgavėnių traukinio kelionę siauruku kviečia VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Užgavėnių traukinio kelionės dalyvių laukia tradicinė Kanapinio ir Lašininio dvikova, persirengėlių paradas, įspūdingiausios-gražiausios kaukės rinkimai, žaidimai ir konkursai, dovanos, vaišės ir atsisveikinimas su visomis žiemos negandomis bei Gavėno deginimas.

Linksmą nuotaiką keleiviams garantuos grupė „Nešpėtni bernai“, gros folkloro ansamblis „Raskila“, šokio žingsneliu į pavasarį padės judėti linijinių šokių klubas „Eliksyras“. Užgavėnių renginio vedėja – etnologė Lina Vilienė. Šventės metu vyks prekyba blynais, košėmis, kava.

Užgavėnių kelionė siauruku vyks vasario 18 d. (šeštadienį) 12 val. Siaurukas pajudės iš Panevėžio siaurojo geležinkelio stoties, 12.40 atvyks į Rekstino mišką ir 15.30 val. grįš į Panevėžį.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ inf. ir nuotr.