Šiauliečiai iki praėjusio savaitgalio buvo neragavę pergalių skonio šiame sezone. Didelis šiauliečių noras laimėti pagaliau išsipildė dvikovoje su „Nevėžio“ komanda.

kamuolysVaido Pauliukėno auklėtiniai savo aikštėje pranoko Kėdainių ekipą ir „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate pasiekė pirmąją pergalę 99:92 (30:18, 24;26, 26:27, 19:21).

„Šiauliai“ galingai pradėjo rungtynes ir startavo atkarpa 19:7. Pirmąjį kėlinį V. Pauliukėno auklėtiniai laimėjo 30:18. Šeimininkai nesustojo. Antrojo kėlinio viduryje „Šiauliai“ pirmavo net 45:26.

Vos tik „Nevėžis“ apsitvarkė su gynyba ir per 5 minutes šiauliečiams leido įmesti tik 6 taškus, skirtumas greitai tirpo ir trečiojo kėlinio pradžioje „Nevėžis“ atsiliko vos dviem taškai – 54:56. Tačiau kėdainiečių gynyba vėl prakiuro lyg kibiras ir „Šiauliai“ iki lemiamos 10 minučių atkarpos pabėgo 80:71.

„Nevėžiui“ neužteko ir rezultatyviausių gynėjo Toni Prostrano sezono rungtynių. Kroatas pelnė 22 taškus, beje, atliko dar 7 rezultatyvius perdavimus.

„Nevėžiui“ šį sezoną tai buvo trečiosios rungtynės išvykoje. Keturiomis ambicingomis pergalėmis startavę kėdainiečiai išvykoje dar kol kas nėra laimėję.

„Nevėžio“ komandoje rezultatyviausiai žaidė T. Prostranas, pelnęs 22, J. Sinica 17, I. Vaitkus 16, J. Love’as 13 taškų.

„Šiaulių“ ekipą į pergalę vedė 19 taškų pelnęs M. Bowmanas.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais namuose. Spalio 26 dieną, trečiadienį, 18 valandą Kėdainių komanda Baltijos krepšinio lygos pirmenybėse susikaus su „Barons/LDZ“ komanda.