Šiąnakt, po vidurnakčio, Pelėdnagių sen., Beinaičių kaimo gyventojų sodyboje nugriaudėjo 2 sprogimai. Nors tuo metu namuose buvo žmonių, jie nenukentėjo.

Kaip informavo Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė, įvykis įvyko prieš pirmą valandą nakties. Į BPC skambinta net 3 kartus.

„Pirmas skambutis buvo gautas 00.56 val. Paskambinęs vyras pranešė, kad jiems miegant į kiemą buvo įmestas kažkoks sprogmuo, pradėjo loti šunys. Skambutis nutrūko, adreso žmogus nespėjo pasakyti. Nepaisant to, operatorė parengė ir perdavė pranešimą policijai, nustačiusi adresą pagal ankstesnius skambučius iš to paties telefono numerio.

Netrukus po nutrūkusio skambučio, 00.58 val., gautas antras skambutis. Vyras patikslino informaciją, kad viskas įvyko prieš 5 minutes, buvo 2 sprogimai, dūmai po sprogimų jau išsisklaidė, bet į kiemą nejauku išeiti. Pasakė tikslų adresą, savo vardą, pavardę.

01.19 val. gautas trečias skambutis. Vyras pranešė papildomą informaciją, kad išėjęs į lauką rado 2 sprogmenų liekanas.

Perklausius skambučius nustatyta, kad namuose vyras buvo ne vienas, niekas iš žmonių nenukentėjo. Kadangi sprogimas gaisro ar griūties nesukėlė, medikų taip pat nereikėjo, todėl apie įvykį informuota tik policija“, – teigė BPC atstovė spaudai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas

Kauno apskr. VPK duomenimis, į Beinaičių kaimo gyventojo (gim. 1983 m.) gyvenamojo namo kiemą įmesti du galimai imitaciniai mokomieji sprogmenys, kurie susprogo bei pasklido dūmai.

Įvykio metu žmonės nesužaloti, materialinė žala nepadaryta.

Šiuo metu vyksta aplinkybių patikslinimas. Įtariamasis nustatinėjamas. Surinkta medžiaga pagal LR Baudžiamojo kodekso 145 str. 2 d. Tas, kas terorizavo žmogų grasindamas susprogdinti, padegti ar padaryti kitokią pavojingą gyvybei, sveikatai ar turtui veiką arba sistemingai baugino žmogų naudodamas psichinę prievartą, baudžiamas laisvės atėmimu iki ketverių metų.

Kėdainių mugės“, BPC ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos