Šiandien Vilainiuose, prie automobilių tilto per Nevėžį upėje pastebėtas skenduolis. Jį į krantą parplukdė ugniagesiai.

Kaip informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus vyresnysis specialistas Dalius Vaškelis, žinia apie upėje pastebėtą žmogaus kūną ugniagesius gelbėtojus pasiekė  16.39 val. Į nelaimės vietą atskubėję Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai atsivežė valtį, su kuria yrėsi iki skenduolio. Vyro kūnas nuo kranto buvo nutolęs apie 4 metrus. Ugniagesiai skenduolį pargabeno į krantą ir perdavė medikams. Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai konstatavo, kad asmuo yra negyvas. Policijos pareigūnai apžiūrėjo įvykio vietą.

Liudininkai teigė matę, kaip į įvykio vietą (už profesinio rengimo centro stadiono link naujojo tilto per Nevėžį) atvyko ir laidojimo paslaugas teikiančios įmonės automobilis.

PAPILDYTA

Pasak ugniagesių atstovės spaudai Dž. Vaitkevičienės, vyro kūnas Nevėžyje plūduriavo įstrigęs tarp krūmų.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyris informavo, kad Šėtos g., Nevėžio upėje, rasto vyro tapatybė jau nustatyta. Asmuo buvo garbaus amžiaus (gim. 1936 m.). Pirminiais duomenimis, ant kūno smurto požymių nebuvo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Kokiu laiku ir kokiomis aplinkybėmis 87-erių metų asmuo atsidūrė vandenyje, aiškinamasi.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.