Regionų krepšinio lygos B diviziono finale žaidžiantiems jauniesiems Kėdainių krepšininkams prireiks lemiamų rungtynių. Jos bus žaidžiamos gegužės 2 dieną, antradienį, Kėdainių arenoje.

Namuose kėdainiečiai įveikė trakiškius, tačiau išvykoje laimėti K. Kundroto auklėtiniams nepavyko.

Trakuose vykusiame atsakomajame finalo mače Kėdainių „SC-Nevėžis“ turėjo galimybę viską užbaigti ir pasidabinti aukso medaliais, tačiau karingieji „TonyResort“ krepšininkai savo tvirtovę apgynė. Įveikę varžovus rezultatu 63:55 (7:12, 19:20, 23:11, 14:12), trakiškiai išlygino seriją iki 2 pergalių 1:1.

Tiesa, pradžia aikštės šeimininkams buvo itin sunki. Per pirmą ketvirtį Trakų krepšininkai įmetė tik vieną metimą iš žaidimo, o likusius 4 taškus sukrapštė nuo baudų metimo linijos.

Po pirmos pertraukėlės žaidimas išsilygino, o lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. Trakiškių ekipa antrą rungtynių pusę pradėjo 9:2, perėmė iniciatyvą ir užbaigė rungtynes pergalingai.

Kėdainių „SC-Nevėžio“ treneris Kastytis Kundrotas, paklaustas apie nesėkmės priežastis, išskyrė psichologiją.

„Didelio skirtumo žaidime nebuvo nei čia, nei ten. Komandos susitiko apylygės, verta viena kitos ir viską, manau, lemia fortūna. Taip pat turėjo įtakos nervinė įtampa. Kuomet neišmoksti gerai derinių, atsiranda žaidimas po vieną. Tada prasideda per daug nervų, įtampos.

Turėjome dvejas rimtas rungtynes, gal kažkiek užsigrūdinome. Prieš tai gal trūko tokių stipresnių varžovų pogrupio varžybose. Dabar svarbiausia neperdegti ir bus viskas gerai“, – sakė K. Kundrotas.

Kėdainių ekipos gretose po 17 taškų pelnė Gediminas Butkus ir Justinas Žirlys.

Trakų komandą į pirmą pergalę finale vedė Edgaras Sosnovskis, pelnęs 23 taškus.