Antradienio vakarą Senosios Rinkos aikštėje veiks turgus! Laikas ir vieta neįprasta, kaip ir pats turgus. Jis bus su muzikos garsais, teatriniais elementais ir žydiškais skoniais. Tokio įvykio Kėdainiuose dar nebuvo.

Organizatoriai kviečia visus kėdainiečius šį vakarą, 18 val. atvykti į Senosios Rinkos aikštę, kurioje vyks renginys ,,Skambančios turgaus istorijos. Nuo praeities iki dabarties”. Turgus bus ne šiaip turgus, o tikras kėdainietiškas, teatralizuotas ir muzikinis!

Kaip teigia šios idėjos sumanytojai, bus galima nusipirkti ir kiaušinių, ir malkų, ir dar šio to.

Žiūrovai pamatys Krekenavos kultūros centro mėgėjų teatro „Avilys“ interaktyvią tetralizaciją, imituojant prekybą turguje. Renginyje taip pat dalyvaus aktoriai Gabija Jaraminaitė ir Vaidotas Martinaitis, gros Akadijus Gotesmanas (mušamieji), Vytautas Mikeliūnas (smuikas), Haroldas Parulis (klarnetas) ir Darius Bagdonavičius (akordeonas). Koncertinę programą parengė ir Kėdainių muzikos mokyklos instrumentinė grupė.

„Nepraleiskite progos išvysti, kaip anksčiau mūsų mieste veikdavo turgūs ir sudalyvauti žydiškų patiekalų edukacijoje-degustacijoje „Žydiški skoniai“, kurią parengė Krakių bendruomenės centras.

Susitikime šiandien (antradienį), 18 val. Senosios Rinkos aikštėje veiksiančiame turguje“, – kviečia renginio organizatoriai.

Senamiestyje bus apribotas eismas

Šį vakarą, nuo 17.30 val. iki 20 val. bus uždaryti įvažiavimai į Senosios Rinkos aikštę. Kėdainiečių ir miesto svečių prašoma šiandien iki pat renginio pabaigos (20 val.) nestatyti savo automobilių Senosios Rinkos aikštėje.

Parengta pagal organizatorių inf.

F. Paulausko nuotr.