Tikriausiai neretai užduodame sau klausimą: Kaip suderinti visas gyvenimo sritis ir realizuoti visą savo potencialą? Kovo 7 d. 18 val. atsakymais ir asmenine patirtimi su kėdainiečiais dalinsis Jolanta Puzienė, knygos „PABANDYK. Tinklinis marketingas: kelias link finansinės gerovės ir savirealizacijos“ autorė.

Jolanta Puzienė –  trijų vaikų mama, žmona, lektorė, lyderė, aromakoučerė, ThetaHealing, olfaktoterapijos meistrė, turinti ilgametę, TOP rezultatais paremtą patirtį tinklinio marketingo industrijoje. Prieš tai aktyviai dalyvavusi kelių klasikinių verslų kūrime, dabar ji vienija daugiau kaip 5000 narių turinčią organizaciją įvairiose pasaulio  šalyse.

Dalinuosi tuo, kas tikra! Tokiu šūkiu  Jolanta Puzienė gyvena 10 metų. Kulminacija tikrų patirčių versle ir asmeniniame augime – pirmoji knyga „PABANDYK“.  Autorė kviečia dalyvauti knygos pristatymo renginyje, išgirsti unikalių istorijų bei įkvėpti gilesnio tikėjimo savo svajonėmis. ĮKVĖPIMAS – tai, ko mums labiausiai reikia, kad išdrįstume PABANDYTI.

Esame vieni kitų dalis. Vieni kitus įkvepiame savo pavyzdžiu, žodžiu, darbais. Pagalvokite apie žmones, kurie jus padrąsino PABANDYTI daryti kažką naujo. O gal jūs įkvepiate kitus? Ką dėl to darote ar galėtumėte padaryti šiandien?
Noras pasidalinti savo patirtimi, kuri gali ĮKVĖPTI kitus, mane paskatino parašyti knygą ir į ją sudėti tai, apie ką kiti mažai kalba. Pamenu, kaip įtariai į mane žiūrėdavo, kai bandžiau pirmuosius savo etapus tinkliniame marketinge”, – sako Jolanta.

Knygos pristatyme jūsų laukia:

Autorės pasidalinimas – „Kaip suderinti visas gyvenimo sritis ir visiškai save realizuoti”.

Interaktyvus žaidimas.

Galimybė vietoje įsigyti knygą už išankstinę kainą.

Autorės autografas su unikaliu autoriniu antspaudu.

Renginys  vyks kovo 7 d. 18 val. Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje, Didžiosios Rinkos a. 4, Vaikų ir jaunimo skyriuje.

Renginys nemokamas, trukmė – 2 valandos.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Vaizdo medžiaga gali būti naudojama renginio viešinimo tikslais.