Jau šiandien kėdainiečiai turi išskirtinę galimybę stebėti tarptautines krepšinio rungtynes savo miesto arenoje. Trečiadienio vakarą, 20.30 val. Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai žais pirmąsias atrankines FIBA Europos taurės varžybas. „Nevėžio“ varžovai atrankoje į Europos taurę – Bulgarijos klubas „Rilski Sportist“.

Išplaukė į tarptautinius vandenis

„Nors rungtynės vyks vėlyvu laiku, ateiti verta, nes jos niekur nebus transliuojamos. O svarbiausia – mūsų krepšininkams ypač reikalingas sirgalių palaikymas, tad visi esate labai laukiami“, – palaikyti savo miesto krepšinio komandą, pirmą kartą dalyvaujančią Europos taurės turnyre, kviečia klubo direktorė Ingrida Marijošienė.

Pasak jos, nors dalyvavimas Europos taurės turnyre klubui yra didelis finansinis ir organizacinis iššūkis, dalyvauti jame komandai labai naudinga.

„Visų pirma, tai reikalinga norint pasiekti geresnių rezultatų pačioje Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), kurios naujajame sezone „Nevėžis“ startuos jau šį sekmadienį“, – pabrėžė I. Marijošienė.

Kita svarbi priežastis, lėmusi Kėdainių krepšinio klubo apsisprendimą išplaukti į tarptautinius vandenis – noras, kad komanda taptų patrauklesnė stipriems žaidėjams. „Ne paslaptis, kad siekiant pritraukti pajėgesnių žaidėjų, jie atsižvelgia į tai, kokiose lygose dalyvauja komanda. Žymiai lengviau vesti derybas su krepšininku, kai jis žino, kad komanda žaidžia tarptautinėse varžybose“, – teigė „Nevėžio“ trenerio asistentas Paulius Juodis.

Charakteris atsiskleis per varžybas

„Nevėžio“ treneris Ramūnas Cvirka ir jo asistentas P. Juodis tikisi, kad atrankinis Europos taurės varžybų etapas komandai bus sėkmingas.

„Žaidėjus turime visose pozicijose, o jų pajėgumas atitinka mūsų norus ir galimybes“, – komandos sudėtimi patenkintas 2017–2018 metų sezonui prie „Nevėžio“ vairo sugrįžęs R. Cvirka.

Šiame sezone komandos sudėtis pasižymi tarptautiškumu: „Nevėžyje“ žaidžia rusas Valerijus Lichodėj, amerikiečiai Jamesas Woodardas ir Malkolmas Grantas, latvis Robertas Stumbris, kroatas Mauras Veljačičus, prieš kelias dienas kontraktas pasirašytas su ukrainiečiu Vladislavu Koreniuk. „Komanda susigyveno ir gerai sutaria, yra su charakteriu, o kaip jis atsiskleis – pamatysime per varžybas“, nedaugžodžiavo treneriai.

Beje, pasak trenerio R. Cvirkos, kitų LKL lygoje žaidžiančių komandų sudėtis šiame sezone yra panaši – jose yra po 5–6 užsieniečius.

Tikisi pergalių

Trečiadienio rungtynių Kėdainių krepšinio komanda laukia su šiokiu tokiu nerimu, tačiau tikisi pergalės.

„Įrašų, kaip žaidžia šiame sezone naujos sudėties bulgarų komanda, negavome, todėl nelabai įsivaizduojame, kokios yra jų galimybės. Tačiau iš žinomų žaidėjų pavardžių ir žaidimo praėjusiais metais žinome, kad „Rilski Sportist“ bus rimtas priešininkas. Komandoje dauguma žaidėjų – bulgarai, taip pat yra trys amerikiečiai“, – sakė R. Cvirka.

Po šių varžybų, kitą antradienį, „Nevėžis“ skris į Bulgariją – ten vyks antrosios atrankinės varžybos. Šių dviejų rungtynių nugalėtojai pateks į kitą atrankinių varžybų etapą.

„Manau, kad turėtume jį praeiti sėkmingai, o kitas mūsų varžovas bus komanda iš Kipro „Petrolina AEK“. Įveikę Kipro komandą, patektume į pagrindines FIBA Europos taurės pogrupio rungtynes“, – sėkmės tikisi trenerio asistentas P. Juodis.

„Manau, kad dalyvavimas Europos taurės turnyre grūdins komandą, o varžybos žiūrovams dovanos daug teigiamų emocijų. Neseniai vykęs draugiškas tarptautinis turnyras parodė, kad šiais metais „Nevėžis“ stipresnis ir gali įgyvendinti keliamus uždavinius“, – palaikyti Kėdainių komandą skatina ir rajono savivaldybės Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Gediminas Misius.

Palaikykime „Nevėžį“!

Kovas pradedantys „Nevėžio“ krepšininkai kviečia visus miesto ir rajono sirgalius būti kartu ir šį krepšinio sezoną. Jau šį sekmadienį kėdainiečiai žais pirmąsias LKL rungtynes išvykoje – su Klaipėdos „Neptūnu“. O spalio 1 dieną „Nevėžis“ namų arenoje susitiks su Kauno „Žalgiriu“, tad kėdainiečių palaikymas komandai bus labai svarbus.

Palaikyti savo miesto komandą sirgaliai gali ne tik pirkdami bilietus į atskiras rungtynes, bet ir įsigydami abonementą visam sezonui. Iki spalio 1 dienos abonementą galite įsigyti už pusę kainos (50 eurų), o perkantiems du abonementus – trečiasis kainuos tik 10 eurų. 50 procentų nuolaida taip pat taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems. Abonementus galima įsigyti Kėdainių arenos kasoje, internetu „Ticket Market“ svetainėje, „Pay Post“ skyriuose.

Panašios naujienos

2 Responses

 1. Gediminas

  Jei jau taip yra noras pritraukti daugiau žiūrovų, Kėdainių sporto arenos administracijai manau reikėtų dar kartą pergalvoti bilietų kainas į krepšinio varžybas. Nes dabar pats pigiausias bilietas šiam vakarui kainuoja 6€. Gal atrodo ir ne daug vienam asmeniui, bet į varžybas ateina ne tik sporto aistruoliai (jiems ir yra skirti abonementai), bet ir šeimos, tai gaunasi pakankamai brangu. Kartą perkant bilietus arenos kasoje teko girdėti komentarus svečių atvykusių iš kito miesto, kad bilietai Kėdainiuose brangiausi Lietuvoje. Nežinau, kiek ten tiesos, bet šį vakarą teks praleisti namie, o ne palaikant savo krepšinio komandą. Mums per brangu.

  Atsakyti
  • KK "Nevėžis"

   Į šias rungtynes bilietų kainos:

   5 Eur,
   2,5 Eur – senjorams ir neįgaliesiems,
   1 Eur – moksleiviams ir studentams.

   Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.