1–4 klasių moksleivių grupėje Šėtos gimnazistai užėmė antrą vietą kūrybinių darbų konkurse „Gyvulininkystė ir MES“.

Kūrybinių darbų atrankos komisija, sudaryta iš Žemės ūkio ministerijos bei VŠĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros atstovų, trijose amžiaus grupėse išrinko 1–3 vietų laimėtojus, kuriems įteiktos padėkos ir prizai.

Vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste skatinančią šviečiamąją programą, kurioje šiemet dalyvavo 40 Lietuvos mokyklų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų, vainikavo įgytų žinių bei kūrybinių darbų konkursas „Gyvulininkystė ir MES“.

Kaip teigė organizatoriai, vykusio konkurso uždavinys – kūrybiniais darbais atskleisti gyvulininkystės ypatumus, naudą ir svarbą. Dalyvių darbuose turėjo atsispindėti bent viena tradicinės gyvulininkystės šaka: pieninė ir mėsinė galvijininkystė, kiaulininkystė, paukštininkystė, arklininkystė, avininkystė, ožkininkystė, kailinė žvėrininkystė, triušininkystė ir bitininkystė.

Konkurso dalyviams išradingumo netrūko: jie organizavo piešinių, nuotraukų, kūrybinių darbelių parodas, sudarinėjo aplikacijomis, piešiniais iliustruotas knygeles, kūrė eiles, dainas, inscenizacijas, atliko kūrybinius darbelius iš antrinių žaliavų, vilnos, kailio, medžiagos skiaučių, rengė skaidres ir vaizdo siužetus apie savo organizuotus edukacinius renginius: šventes, išvykas į ūkius ir kt.

ŽŪM inf. ir nuotr.