Šėtos gimnazijos bendruomenė nepamiršo tradicijos metus palydėti linksmu ir nuotaikingu karnavalu.

Mokytoja Ž. Būdienė kalėdiniam miuziklui negailėjo nei laiko, nei sumanymų.

Mokytoja Ž. Būdienė kalėdiniam miuziklui negailėjo nei laiko, nei sumanymų.

Tik šiųmetis šėtiškių karnavalas kupinas staigmenų. Ketvirtokai, penktokai ir šeštokai pastatė jungtinį miuziklą „Žiemos pasaka“, vyresni gimnazistai senas pasakas vaidino naujai, o mokytojai vaikus pradžiugino savaip interpretavę pasaką „Kaip senelis ropę rovė“.

Kad šventė būtų smagi, labai daug pastangų renginiui atidavė muzikos mokytoja Živilė Būdienė. „Vaikai labai smalsūs ir šaunūs. Tik buvo sunkoka visus pripratinti prie drausmės ir tvarkos scenoje. Labai džiaugiamės gražia draugyste su kultūros centru – galime miuziklą parodyti puikiai įgarsintą ir apšviestą. Kokybiškas pasirodymas visiems pakelia nuotaiką. Daug repetavome, tad dabar galime kartu pasidžiaugti“, – puikia švente džiaugėsi mokytoja Ž. Būdienė.

Vaikams patiko ir ruoštis vaidinimui, ir vaidinti.

Vaikams patiko ir ruoštis vaidinimui, ir vaidinti.

Vaidinimuose dalyvavę gimnazistai sakė, kad jiems patiko ir pasiruošimas, ir pats išėjimas į sceną. „Mes repetavome kas antrą dieną. Sunkoka buvo išmokti visus reikiamus žodžius, dainas ir šokius. Bet dabar, kai viskas sustyguota, jaučiame labai gerą nuotaiką. Vaidiname ir kartu suteikiame malonumą kitiems. Tokie renginiai labai naudingi. Jie visus artistus padaro drąsesnius ir draugiškesnius“, – įsitikinusi penktokė Orinta.

 

Pasižiūrėti nuotaikingo pasirodymo susirinko pilna salė žiūrovų.

Pasižiūrėti nuotaikingo pasirodymo susirinko pilna salė žiūrovų.

Mokytoja Giedrė Motiejūnienė karnavalo dieną vos spėjo sukti – juk reikėjo padėti ir mažiesiems artistams padėti pasiruošti vaidinimui, ir pačiai susikaupti pasirodymui su kolegomis: „Labai smagu, kad į teatrinį žaidimą nutarė įsitraukti ne tik vaikai, bet ir mokytojai. Šįkart mes sugalvojome labai linksmą žinomos pasakos interpretaciją. Ropė mums – kompiuteryje slypinti informacija. Tai mes šmaikščiai ir bandome ją ištraukti bei pasinaudoti. Kartais užtenka tik gero sumanymo ir galima labai smagiai praleisti laiką, suteikiant džiaugsmo tiek sau, tiek kitiems.“

 

Miuzikle netrūko nei šakių, nei dainų.

Miuzikle netrūko nei šokių, nei dainų.

Gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius pasidžiaugė, kad tradicinis karnavalas, nors ir naujai atgimęs, praturtėjęs ir paįvairėjęs, įtraukia visus vaikus: „Mums smagu, kad visi vaikai laukia ir ruošiasi karnavalui. Ši šventė savotiškas atsisveikinimas su senaisiais metais. Smagu dėl visos bendruomenės kūrybiškumo, darbštumo ir atsidavimo užsibrėžtiems tikslams. Sveikinu visus kraštiečius su artėjančiomis šventėmis. Linkiu kuo stipriausios sveikatos, prasmingų darbų ir nesibaigiančių idėjų.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.