Apie šimtas bėgikų pagal amžiaus grupes ir atskiras distancijas pirmajį šios vasaros mėnesio šeštadienį sutiko bėgimo trasoje Šėtoje.

Mažiausieji bėgimo dalyviai be vargo ir su gera nuotaika įveikė 300 metrų distanciją.

Sportininkai, palaikomi miestelio gyventojų ir svečių jau penktą kartą varžėsi „Šėta-654“ ir Lietuvos bėgimo taurės septintojo etapo bėgime.
Bėgikai jėgas bandė 300 metrų ir 2, 4 bei 10 kilometrų distancijose.
Trumpiausioje trasoje varžėsi patys mažiausieji varžybų dalyviai. Čia nugalėtojais tapo Daina Kasperavičiūte ir Andrius Venskūnas iš Kauno.
Dviejų kilometrų trasoje nugaletojais tapo Justina Tamašauskaitė (8:31) iš Šilalės ir Konstantinas Stankus (7:50) iš Jonavos.
Keturis kilometrus greičiausiai įveikė Dovilė Tamašauskaitė (18:58) iš Kaltinėnų ir Darius Zaleckas (15:32) iš Eitminiškių.
Ilgiausioje trasoje savo amžiaus grupėje nepralenkiamas buvo Bronius Venclova (41:27) iš Gražiškių.
Absoliučiai geriausius rezultatus 10 kilometrų distancijoje moterų grupėje pasiekė Nadežda Roždestvenskaja (41:23) iš Vilniaus ir Mindaugas Viršilas iš Raseinių (32:58). Antruoju šioje įskaitinėje bėgimo taurės etapo distancijoje finišavo šio renginio iniciatorius Aurimas Skinulis (33:53), į simbolinį 10 kilometrų bėgikų dešimtuką pateko kėdainietis Jonas Stankevičius (37:10), o dvidešimtuke finišavo taip pat kėdainietis Aivaras Vareika (41:16).
Jauniausio dalyvio prizas, kurį skyrė Kėdainių sporto centras, atiteko septynių mėnesių šėtiškiui Adomui Maceliui. Jis trumpiausią trasą įveikė tėčio stumiamu vežimėliu. Vyriausiojo dalyvio titulas ir Šėtos seniūnijos seniūno Petro Pupkaus tradicinis prizas atiteko Matui Ankudavičiui iš Kauno.
Bėgimą Šėtoje pradėjęs Aurimas Skinulis džiaugėsi, kad miesteliui toks renginys įdomus: „Kasmet sulaukiame nemažo būrio dalyvių. Pamažu įsijungia ir vietinis jaunimas. Žmonės ateina pasižiūrėti, kas čia vyksta. Smagu, kad gražią dieną praleidžiame draugaudami su sportu.“