Tarptautinės šeimos dienos proga Šėtos kultūros centras šį sekmadienį kviečia šeimas į kūrybinę popietę-žygį.

„Nekyla diskusijų, kad šeima – svarbiausia. Laikas su šeima – pats vertingiausias. Buvimas kartu artina, padeda pamatyti, išgirsti, suprasti, todėl gegužės 15 dieną kviečiame susiburti šeimas smagiai ir turiningai praleisti laiką, artimai pabendrauti, išbandyti savo jėgas žygyje ir pasidalinti su savo atžalomis žiniomis, atliekant kūrybines užduotis. Dalyvauti gali visi – nesvarbu, kiek metų jums, jūsų vaikams ar anūkams.

Žygiuosime Šėtos krašto takais, pabūsime gamtoje ir smagiai praleisime laiką“, – teigia renginio organizatoriai.

Sekmadienį 11 val. planuojama susitikti prie Šėtos kultūros centro. Nuo jo bus einama link Šv. Marijos paminklo, stovinčio Mitėniškių šile. Ten, susitikus su Juškonių kultūros centro komanda, pro šilą kelias ves iki Juškonių smėlio karjero, kur suplanuota iškyla.

„Kazane virsime košę, vaikai galės šėlti ant smėlio kalnų, žaisti žaidimus. Maršruto metu dalyviai ieškos paslėptų atsižymėjimo punktų, kur reikės atlikti kūrybines užduotis. Nuobodžiauti neteks“, – tikina organizatoriai.

Susiruošusiems į žygį patariama pasirūpinti gamtinėms sąlygoms tinkama avalyne ir apranga, ne mažiau svarbu turėti gertuvę su vandeniu ir būti gerai nusiteikus.

Vaikai ir jaunuoliai, neturintys 18 metų, be suaugusiųjų dalyvauti gali pateikę raštišką tėvų (globėjų) sutikimą. Renginio dalyviai už savo sveikatos būklę atsako patys.