Vos 3 pergales savo sąskaitoje „Betsafe-LKL” čempionate turėjusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (4/18) iš Kėdainių išsivežė 4-tą. Pasvalio ekipa nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją. Kėdainių „Nevėžis-Optibet” pratęsė nesėkmių seriją iki 6 pralaimėjimų iš eilės.

Pasvalio klubas šiandien Kėdainiuose rezultatu 92:85 (18:18, 32:18, 18:29, 23:20) nugalėjo „Nevėžio-Optibet“ ekipą (5/17).

Pirmasis rungtynių kėlinys aiškių favoritų neišskyrė. Komandos keitėsi taikliais metimais ir po pirmųjų dešimties minučių švieslentėje atsispindėjo lygi kova – 18:18.

Sėkminga antrojo kėlinio pradžia pasvaliečiams (5:0) diktavo tolimesnį pirmosios rungtynių pusės tempą. Per likusį laiką antrajame kėlinyje „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai sužaidė dar kelias rezultatyvias atkarpas, kurios dar iki ilgosios pertraukos Manto Šerniaus auklėtiniams leido susikrauti solidų pranašumą 51:36.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę Kėdainių komandos krepšininkai per kiek daugiau nei penkias trečiojo kėlinio minutes panaikino beveik visą antrajame kėlinyje susikrautą „Pieno žvaigždžių“ komandos pranašumą (57:58), tačiau persverti rezultato, „Nevėžio-Optibet“ krepšininkams nepavyko. Nors ir trapų, tačiau pranašumą savo pusėje išlaikė svečiai iš Pasvalio – 69:65.

Lemiamame ketvirtyje vyko itin atkakli dvikova. Kėdainių ekipai trūko labai nedaug, jog rungtynių eigą pakreiptų kita linkme, tačiau pirmoje rungtynių pusėje pasvaliečių susikrauta persvara leido svečiams atsilaikyti iki pat rungtynių pabaigos.

Pasvalio ekipoje išsiskyrė Arnas Beručka. Krepšininkas žaidė beveik be keitimų, aikštelėje praleido beveik 39 minutes, realizavo 4 tritaškius iš 9 bandymų, iš viso pelnė 26 taškus ir surinko 29 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Arnas Beručka 26 (4/7 dvit., 5/9 trit., 6 atk. kam., 29 naud.), Randy Culpepperis 15, Dmytro Skapincevas 13, Markellis Johnsonas 10.

„Nevėžis-Optibet“: Amaras Sylla 24 (7 atk. kam.), Marius Valinskas 17 (14 rez. perd.), Rihardas Kuksikas 14 (7 atk. kam.).

Kitas „Betsafe-LKL” rungtynes „Nevėžis-Optibet” žais kovo 28 d. Alytuje su „Dzūkija” (8/13).

Šaltinis: LKL

Titulinėje nuotraukoje: Su kamuoliu A Sylla. (Redakcijos archyvo nuotr. / Fotografas Algimantas Barzdžius)