Savaitgalį rajone neišvengta įvykių, kuriuose prireikė specialiųjų tarnybų. Girtas vairuotojas trenkėsi į atitvarus, ilgapirščiai įsibrovė į sodybą.

Policijos duomenimis, gegužės 6 d. 10 val. pastebėta, jog Kėdainių r., Galulaukių k., išdaužus sodybos lango stiklą, patekta į namus. Vagis sudomino du akordeonai „Weltmeister“, radijo imtuvas „Vef“, indų komplektas ir kita. Padaryta turtinė žala siekia beveik 600 eurų. Dėl vagystės yra pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kvietė ugniagesius

Ankstų šeštadienio rytą pranešta, kad Kėdainiuose, Dvaro g. kažkas dega, iš 1 aukšto pastato veržiasi daug dūmų, tačiau gaisro požymių nebuvo užfiksuota.

Apie pusę dešimtos vakaro gautas pranešimas, kad Šėtos sen., Pašėtės k. prie pastato deginamas laužas. Atvykus paaiškėjo, kad buvo deginamos gamtinės atliekos, saugūs atstumai nuo pastatų išlaikyti. Asmuo laužą užgesino pats.

Vairavo girti, vienas atsitrenkė į atitvarus

Kauno apskr. VPK informuoja, kad gegužės 6 d. apie 10.50 val. Kėdainių r., Truskavos mstl., vilkiką „Scania“ vairavo neblaivus vyras (g. 1966 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,70 prom.

Gegužės 6 d., prieš 19 val. Bendruoju pagalbos telefonu pasiekė žinia, kad Pelėdnagių sen., Labūnavos k. lengvasis automobilis, važiuodamas per tiltą, atsitrenkė į kelio atitvarus. Į įvykio vietą išsiųsti medikai, policija ir ugniagesiai.

„Automobilis BMW buvo atsitrenkęs į kelio atitvarą, vairuotojas nenukentėjęs. Atjungtas automobilio akumuliatorius, diskiniu pjūklu išpjauta apie 1 m metalinio kelio atitvaro, kad būtų galima ištraukti transporto priemonę. Nuo važiuojamosios kelio dangos 8 m² plote nušluotos duženos, nuplauta kelio danga“, – praneša ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad BMW automobilį vairavęs vyras yra neblaivus. Jis į alkotesterį pripūtė 1,83 prom. Tai yra vidutinis girtumo laipsnis. Be to, vyras (g. 1994 m.) prie vairo sėdo nuturėdamas vairuotojo pažymėjimo. Asmeniui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Vietiniai gyventojai sakė esantys labai sunerimę, kad vis dar pasitaiko asmenų, kurie, taip neatsakingai elgdamiesi, kelia rimtą grėsmę aplinkiniams.

„Tai visa laimė, kad girtas vairuotojas atsitrenkdamas į kelio atitvarus, nekliudė kokio pėsčiojo ar dviratininko. Juk dar nebuvo vėlus vakaras. Aišku, gerai, kad ir pats rimtai nenukentėjo. Teismas tokiems turėtų skirti dideles baudas ir konfiskuoti automobilį, kad kitą kartą vėl nekiltų pagunda vairuoti girtam“, – kalbėjo vietinė gyventoja.

,,Kėdainių mugės“, Kauno PGV ir Kauno apskr. VPK inf.