Lapkričio 21 dieną, šeštadienį, nuo 10 iki 18 val. kepyklėlėje „Kepinių namai“ (Josvainių g. 2) vyks Spalvoto meduolio dienos akcija, skirta šeimai ir vaikų iš globos namų integracijai į visuomenę.

IMG_2490Kėdainiuose ši graži akcija bus rengiama trečiąjį kartą.

Priešpaskutinį lapkričio savaitgalį (šiemet lapkričio 21 dieną) į įvairių Lietuvos miestų kepyklėles užsukę vaikai ir suaugusieji kartu su vaikais iš globos namų nemokamai spalvota glazūra margins meduolius, bendraus, vieni kitus pažins. Iš spalvotų meduolių sukomponuoti advento kalendoriai keliaus į miestų vaikų globos namus, ligonines.

Renginio vietoje įrengtose dėžutėse bus renkama parama, skirta vaikų iš globos namų kelionėms į Vilnių organizuoti.

IMG_2470Šios gražios iniciatyvos tikslas – skatinti vaikų iš globos namų integraciją į visuomenę; didinti visuomenės toleranciją, pažinimą; lavinti vaikų gyvenančių globos namuose socialinius ir bendravimo įgūdžius.

Per šešerius metus Lietuvos didžiųjų miestų šeimos sukūrė daugiau nei trisdešimt tūkstančių stebuklų. Išmoko savo rankomis padaryti šiltą mielą dovaną ir padovanoti ją iš širdies tiems, kam labiausiai trūksta. Bendri kūriniai buvo pristatyti į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Druskininkų, Utenos, Kėdainių, Telšių, Žagarės, Marijampolės vaikų globos namus ir ligonines.

Kasmet vis daugiau savanorių, kepyklėlių ir rėmėjų prisideda prie šio projekto. Šiemet šiame socialinės atsakomybės projekte dalyvauja 13 Lietuvos miestų ir beveik 30 kepyklėlių.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.