Prisijungusios prie iniciatyvos „Atrask vaikystės biblioteką“ sesės Beata Nicholson ir Odeta Bložienė tapo Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos globėjomis. 

Beata Nicholson (dešinėje) ir Odeta Bložienė tapo Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos globėjomis.

Beata Nicholson (dešinėje) ir Odeta Bložienė tapo Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos globėjomis.

Garsios moterys į gimtinę sugrįžo ne tuščiomis, atvežė savo mylimų skaitytų knygų. „Labai didžiuojuosi išgražėjusia ir labai patrauklia tapusia mano vaikystės biblioteka. Kol gyvenau Kėdainiuose, gana dažnai lankiau biblioteką, tad dabar labai malonu į ją sugrįžti. Nuostabu, kad ji tapo puikiu kultūros židiniu“, – gražių žodžių bibliotekai negailėjo Odeta Bložienė.
Daugumai kraštiečių Odeta Bložienė pažįstama kaip „Swedbank“ Asmeninių finansų instituto vadovė, o jos sesė Betata Nicholson žinoma kaip kulinarinių knygų rašytoja ir televizijos laidų vedėja bei dalyvė.
Moterys prisipažino, kad knygos jų gyvenime užima itin svarbią vietą. „Beata yra tikra knygų žinovė. Ji labai operatyviai susipažįsta su naujovėmis, jas įsigyja ir man parekomenduoja. Mūsų skaitiniai kiek skiriasi, tačiau randame ir bendrų knygų, kurios mums abiem įdomios“, – sakė O. Bložienė. Beata Nicholson neslėpė įsitikinusi, kad skirtingais gyvenimo etapais žmogui įdomios vis kitokios knygos: „Būna, kai įdomu skaityti nuotykių knygas, kartais norisi meilės romanų, vėliau – patarimų skaitinių. Aš visada pirmenybę teikiu lietuvių autorių knygoms, tačiau nepamirštu ir populiarių užsienio rašytojų naujienų. Nors dabar dažniau skaitau knygas elektroninėje skaityklėje, nepamirštu ir tradicinių knygų.“
Odeta ir Beata sakė, kad tapusios bibliotekos globėjomis joje lankysis dažniau ir, žinoma, ne tuščiomis, o su pačių skaitytomis ir kėdainiečiams padovanoti atvežtomis knygomis.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.