Šiandien, ketvirtadienį, balandžio 22 d., Kėdainių SC-„Ateitis“ trečiąsias „TOPsport-RKL“ A diviziono ketvirtfinalio rungtynes žais Kretingoje su „Kretinga“.

Po vakarykščių rungtynių Kėdainiuose serijos rezultatas šioje poroje (po dviejų susitikimų) lygus 1:1.

Ketvirtfinalyje kovojama iki 3 pergalių.

Namie parklupdė kretingiškius

Antradienį Kėdainiuose įvykusioje antroje akistatoje SC-„Ateitis“ ekipa sukūrė mažą stebuklą ir gana nesunkiai rezultatu 83:68 parklupdė „Kretingos“ atstovus.

Pirmame susitikime Kretingoje triuškinamą nesėkmę patyrę kėdainiškiai padarė išvadas ir dar pirmajame kėlinuke ėmė diktuoti varžovams savo sąlygas. Nors svečiai bandė gelbėtis, tačiau didžiulis klaidų skaičius ir neišnaudotos puolime progos neleido jiems pasiekti norimo rezultato.

Trečiojo kėlinuko pradžioje Kėdainių atstovai įgijo 14 taškų pranašumą (53:39), tad atrodė, jog intriga netrukus apskritai išgaruos, tačiau tai dar nebuvo pabaiga. Į šturmą pakilę Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai spurtavo ir laimėję kelių minučių atkarpą rezultatu 14:2 išlygino rezultatą – 55:55.

Be lyderio

Vis tik aikštės šeimininkai nepalūžo, net neturėdami dėl traumos negalėjusio žaisti savo lyderio Medo Kuprijanovo, sužaidė dar vieną puikią atkarpą lemiamo kėlinuko viduryje, kuri leido SC-„Ateities“ ekipai susigrąžinti dviženklę persvarą ir dvikovos pabaigoje švęsti labai saldžią pergalę.

Šiandien ir šeštadienį

Šiandienos rungtynių iš Kretingos bus tiesiogiai transliuojamos interneto YouTube kanalu. Nuoroda į transliaciją bus paskelbta SC-Ateitis facebook paskyroje. Rungtynių pradžia 20 val.

Atsakomosios, ketvirtosios, rungtynės SC-„Ateitis“ – „Kretinga“ įvyks Kėdainiuose šeštadienį, balandžio 24 d. Rungtynes gyvai jau gali stebėti iki pusantro šimto žiūrovų.

Finalai – Kėdainiuose

„TOPsport-RKL“ A diviziono pirmenybių finalo ketverto rungtynės ir pirmenybių uždarymas, nepriklausomai nuo to, ar į jas pateks SC-„Ateitis”, vyks Kėdainių arenoje gegužės 1-2 dienomis.

Algimanto Barzdžiaus nuotr. Kastyčio Kundroto vadovaujama kėdainiečių komanda, sėkmingai debiutavusi RKL A divizione, veržiasi į finalą.