Kėdainių senamiestyje, greta Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos netrukus bus pradėtas įgyvendinti dar vienas visiems kraštiečiams reikalingas projektas. Siekiant, kad gyventojai, automobiliais atvykę į senamiestį, turėtų juos kur patogiai pasistatyti, bus įrengta ne tik automobilių stovėjimo aikštelė, bet ir poilsio zona.

Sausio 29 dieną Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis ir bendrovės „Jurmelsta“ vadovas Kęstutis Naujokas pasirašė automobilių stovėjimo ir poilsio aikštelių prie M. Daukšos viešosios bibliotekos rangos darbų sutartį.

Šioje vietoje įrengiant automobilių ir poilsio aikšteles bus paklotas naujas pagrindas ir betono trinkelių danga, sutvarkytas lietaus nuotekų šalinimas ir aplinka, įrengtas naujas apšvietimas ir vaizdo stebėjimo sistema.

Apie 700 kv. metrų aikštelėje bus galima pastatyti 21 automobilį. Dar maždaug 20 kv. metrų dydžio aikštelėje bus įrengta 10 dviračių stovėjimo vietų.

Čia pat 70 kv. metrų poilsio aikštelėje kėdainiečių ir svečių patogumui stovės stalai ir suolai, taip pat šiukšliadėžės.

Darbus planuojama atlikti per penkis mėnesius nuo sutarties pasirašymo datos – iki liepos mėnesio.

Viso projekto vertė – apie 112 tūkst. eurų.

Ateityje kito projekto lėšomis šioje vietoje planuojama įrengti elektromobilių įkrovimo stotelę.

Automobilių stovėjimo ir poilsio aikštelių prie M. Daukšos viešosios bibliotekos objektas bus viena iš aštuonių vykdomo projekto „Kompleksiškas Kėdainių miesto upių prieigų sutvarkymas, sukuriant patrauklias viešąsias erdves bendruomenei ir verslui“ dalių.

Šį mėnesį buvo pasirašyta dar viena šio projekto rangos darbų sutartis, dėl kurios jau po kelių mėnesių Kėdainiuose bus rekonstruojamas Kauno ir Č. Milošo gatves jungiantis pėsčiųjų tiltas per Nevėžį. Numatoma atnaujinti tilto konstrukcijas, pakeisti jo dangą ir turėklus, įrengti kasdienį ir šventinį tilto apšvietimą bei stelas, ant kurių bus informacinės lentos.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.