Lapkričio 6 dieną Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos „Aukštaitijos taurė – 2016“ pirmojo etapo varžybos. Su jomis prasidėjo lengvaatlečių žiemos sezonas.

Einius Vyšniauskas dukart kopė ant pirmosios vietos pakylos.

Panevėžyje su Biržų, Rokiškio, Kupiškio, Pakruojo, Pasvalio, Utenos rajonų bei Panevėžio miesto sportininkais varžėsi ir Kėdainių sporto centro 43 jaunieji lengvaatlečiai.
Buvo varžomasi dviejose amžiaus grupėse – vaikų ir jaunučių. Varžybas sudaro keturi etapai. Kiekviename etape sportininkai kovoja dėl apdovanojimų ir kaupia taškus už užimtą vietą. Nugalėtojai galutinėje įskaitoje nustatomi pagal iškovotus taškus trijuose sėkmingiausiai dalyvautuose etapuose. Pirmajame etape sėkmingai pasirodė nemažas būrys Kėdainių sporto centro jaunųjų lengvaatlečių. Varžybų nugalėtojais ir prizininkais vaikų amžiaus grupėje tapo:
Deividas Rutkūnas – rutulio stūmimo rungtyje iškovojo pirmąją vietą; Gytis Janarauskas – 60 ir 200 metrų bėgimuose iškovojo du sidabro medalius; Kotryna Rutkauskaitė 60 metrų barjeriniame bėgime liko antra, nuo jos nedaug atsiliko Justina Kuprijanovaitė, užėmusi trečiąją vietą.
Jaunučių grupėje: Eisvinas Grigaravičius rutulio stūmimo rungtyje tapo čempionu; Martyna Paulauskaitė šuolyje į aukštį nušoko pusantro metro ir užėmė pirmąją vietą; Gintarė Širvinskaitė 60 metrų barjeriniame bėgime iškovojo pirmąją vietą, o šuolio į tolį rungtyje liko trečia; Einius Vyšniauskas – šuolio į tolį ir 200 metrų bėgime buvo nepralenkiamas, užėmęs dvi pirmąsias vietas. Bronzos medalius iškovojo Elvina Apšegaitė – 60 metrų barjeriniame bėgime, o Viktorija Kelpšaitė 60 metrų bėgime. Sportininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Šiuos jaunuosius lengvaatlečius treniruoja Neringa Daugėliene, Vladas Kiaulakis, Zita Peleckienė, Rasa Sakalauskienė ir Irena Steponavičienė.