Lietuvos pramonininkų konfederacija metams baigiantis tradiciškai pagerbė nusipelniusius versle bei visuomeninėje veikloje ir įteikė Petro Vileišio, „Inovacijų prizo“, „Sėkmingai dirbančios įmonės“, Profesijos riterio nominacijų apdovanojimus.

„Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimą Jonui Dastikui (centre) įteikė Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.

„Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimą Jonui Dastikui (centre) įteikė Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.

Gera žinia – vienas iš 35 „Sėkmingai dirbančių įmonių“ apdovanojimas atkeliavo į Kėdainius. Jį jau aštuntą kartą pelnė AB „Lifosa.

Svarbiausia žmonės, vėliau – pelnas
„Mes dirbame ne dėl apdovanojimų. Tačiau tokie įvertinimai yra savotiškas savęs pasitikrinimas, kad einame teisingu keliu. Šiuo metu esame sėkmingai dirbanti įmonė, nes vykdome išsikeltus planus ir sąžiningai mokame atlyginimus žmonėms. Labai smagu, kad mūsų akcininkas laikosi nuostatos, jog pirmoje vietoje yra darbuotojų darbo kokybė, o antrame plane – pelnas. Mums svarbu, kad darbuotojai turėtų geras darbo sąlygas, laiku gautų sutartą atlygį už darbą, kad gerintume aplinkosaugą ir tvarkingai mokėtume mokesčius. Su šiomis užduotimis susitvarkome, tad ir pakliūname tarp sėkmingai dirbančiųjų“, – sėkmės rakto paslaptį atskleidė bendrovės „Lifosa“ generalinis direktorius Jonas Dastikas.

„Lifosos“ vadovas pasidžiaugė, kad šie metai, nors dar ir nepasibaigę, yra labai sėkmingi.

„Lifosos“ vadovas pasidžiaugė, kad šie metai, nors dar ir nepasibaigę, yra labai sėkmingi.

Baigia nugyventi gerus metus
„Lifosos“ vadovas pasidžiaugė, kad šie metai, nors dar ir nepasibaigę, yra labai sėkmingi. „Net nesmagu girtis, bet nutylėti apie metų rezultatus būtų negražu. Šįmet turėsime penktą pelno rezultatą per gamyklos istoriją. Vykdome visus planus, nors ir buvo iškilusi grėsmė dėl sieros žaliavos trūkumo. Teko ją imti iš rezervinių sandėlių. Dalį žaliavos pirmą kartą pirkome Lenkijoje. Ateityje sieros žaliavos, matyt, teks ieškoti ir tolimesniuose kraštuose, galbūt ją atsivešime net iš Kanados. Tačiau, kas bus kitąmet, nenoriu spėlioti. Svarbiausia, kad šiuo metu viskas gerai – darbai dirbami, darbuotojai patenkinti“, – sakė J. Dastikas. Jis pridūrė, kad įmonei sėkmingai dirbant, nepamirštama ir Kėdainių krašto bendruomenė: „Kai turime pelno, tai juo dalijamės ir su kėdainiečiais. Jei viskas ir toliau sėkmingai klostysis, tai ir kitąmet rasime galimybių paremti įvairius projektus.“
Artėjant didžiosioms metų šventėms J. Dastikas nepamiršo pasveikinti kraštiečių: „Visiems linkiu sveikatos ir norų išsipildymo. Gyvename labai sudėtingu laikotarpiu, tad linkiu, kad mūsų nepasiektų neramumai, o pasaulyje stabilizuotųsi padėtis.“

Vertino gamybą, pelną, investicijas
Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovų sprendimu, šalies įmonės trijose skirtingose grupėse tapo „Sėkmingai dirbančios įmonės“ nominacijos nugalėtojomis, įvertinus jų gaminamos produkcijos ar teikiamų paslaugų apimtis (metines pajamas), pelningumą, investicijas į gamybą, eksporto apimtis (pagaminta produkcija ar suteiktos paslaugos realizuotos už Lietuvos ribų), darbo našumo rodiklius ir kitus papildomus kriterijus.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. pelno analizė

    Sėkmę garantuoja ir atsakingumas, ir įžvalgos į naujienas ir patį įmonės valdymą. Kuo daugiau analizuosi, tuo greičiau rasi spragas ir jas ištaisysi. Ypatingai pelno analizė svarbus dalykas, taip tik atrodo, kad nereikia analizuoti to, ko siekei, bet net ir geriausi dalykai turi būti išanalizuoti, ne tik blogieji.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.