Vakar ugniagesiai gelbėtojai ne kartą skubėjo padėti žmonėms, patekusiems į eismo įvykius. Laimei, juose žmonių aukų nebuvo, tik apdaužyti automobiliai.

Vasario 20-osios rytą, prieš 8 val. Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Kėdainių arba Raseinių r. savivaldybės ribose (tikslios vietos pranešėjas nežinojo), A1 kelyje, netoli EMSI degalinės po eismo įvykio dega lengvasis automobilis. Kaip vėliau paaiškėjo, eismo nelaimė įvyko Kėdainių rajono ribose, automagistralės Klaipėda–Kaunas–Vilnius 179-ajame km. Lengvasis automobilis BMW 318 (2005 m.) buvo nuvažiavęs nuo kelio į griovį. Atvykus ugniagesiams, degimo požymių nebuvo, vairuotojas nenukentėjo. Tuo pačiu metu kitoje automagistralės pusėje nuo kelio nuvažiavo automobilis „Renault Master“. Buksyravimo lynais automobiliai ištraukti į šalikelę.

Tą pačią dieną, apie 22 val. Josvainių sen., Bajėnų I k., kelyje apsivertė lengvasis automobilis. Pranešta, kad viduje gali būti prispaustų žmonių. Automobilis „Toyota Hilux“ buvo nuvažiavęs nuo kelio ir apvirtęs, bet vaduoti žmonių nereikėjo. Atjungtas transporto priemonės akumuliatorius.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.