Sekmadienio rytą netoli Gudžiūnų miestelio įvykus avarijai, sužeisti dviejų į eismo įvykį patekusių automobilių vairuotojai.

08:14 val. gautas pranešimas, kad Gudžiūnų seniūnijoje, kelio Jonava–Radviliškis 60 km, susidūrė du lengvieji automobiliai „Opel Astra“ ir „Volvo V70“. Kaip informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, automobiliuose prispaustų žmonių nebuvo. „Opel Astra“ vairuotojas, Lenkijos pilietis, sėdėjo savo automobilyje dėl kojos lūžio ir buvo perkeltas į greitosios pagalbos automobilį. Medikai suteikė pagalbą abiem nukentėjusiesiems. Ugniagesiai atjungė automobilių akumuliatorius ir nušlavė duženas.

Papildyta Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija: Liepos 4 d. apie 08.15 val. Kėdainių r., Gudžiūnų k., kelyje Jonava-Kėdainiai-Šeduva, automobilis „Volvo V70“, vairuojamas vyro (gim. 1959 m.), susidūrė su automobiliu „Opel Astra“, vairuojamu vyro (gim. 1982 m.). Abu vairuotojai blaivūs, dėl patirtų sužalojimų pristatyti į gydymo įstaigą.

Kauno PGV, Kauno apskr. VPK, „Kėdainių mugės“ inf.

(Skaitytojo nuotr.)

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.