Jau šį sekmadienį, vasario 28-ąją, 11 valandą per Lietuvos televiziją rodomoje konkurso „Dainų dainelė“ laidoje pasirodys jaunieji dainorėliai iš Kėdainių rajono. 

Prieš išvykdami į konkurso „Dainų dainelė“ filmavimą jaunieji Kėdainių krašto dainininkai buvo kuo puikiausios nuotaikos.

Prieš išvykdami į konkurso „Dainų dainelė“ filmavimą jaunieji Kėdainių krašto dainininkai buvo kuo puikiausios nuotaikos.

O jų šįkart kaip niekada gausu.
Į finalinį nuo 1974 metų rengiamo konkurso etapą pakliuvo visi dainininkai važiavę į zoninį turą. Tad per televiziją matysime net septynis kėdainiečių pasirodymus.
Komisijos sprendimu į televiziją išvyko lopšelio-darželio „Vyturėlis“ auklėtinė Austėja Pacauskaitė (vadovė Jadvyga Railienė), Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos duetas Ema Butkevičiūtė ir Amrita Senkutė, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos tercetas Viktorija Mickūnaitė, Ugnė Šimatonytė ir Miglė Markovaitė (vadovė Vida Greičiuvienė), „Atžalyno“ gimnazijos mokinys Tadas Jankūnas (vadovė Neringa Markevičienė), Josvainių vaikų ir jaunimo tautinės muzikos kolektyvo „Auštarietis“ ansamblis „Auštaras“ (vadovė Aušra Giedrienė), Šviesiosios gimnazijos duetas Emilė Jasulevičiūtė ir Urtė Smulskytė bei mišrus ansamblis: Matas Bodendorfas, Ignas Misevičius, Edgaras Šulcas, Ignas Zubavičius, Austėja Bajorūnaitė, Austėja Karaliūtė, Greta Butkevičiūtė, Vaida Milerytė ir Urtė Vainilavičiūtė (vadovė Sigita Aukštiejūtė-Morkūnienė).

Tadas Jankūnas dėkingas mokytojai Neringai Markevičienei už pagalbą ruošiantis jaunųjų dainininkų konkursui.

Tadas Jankūnas dėkingas mokytojai Neringai Markevičienei už pagalbą ruošiantis jaunųjų dainininkų konkursui.

Į filmavimą dainininkai ir jų vadovai važiavo draugiškai vienu autobusu. „Vaikai tausokite balsus, nekalbėkite garsiai ir nedainuokite. Su dainomis galėsime grįždami kelionę praskaidrinti“, – patarimus jauniesiems dainininkams dalijo Lietuvos sporto universiteto „Aušros“ progimnazijos mokytojas metodininkas Vytautas Greičius.
Dainininkams geros nuotaikos netrūko, jie iki išvažiavimo daug dirbo, repetavo, kad finaliniame etape kuo skambiau ir gražiau padainuotų.
„Man šis konkursas pirmasis. Esu dėkingas mokytojai Neringai už patarimus ir pamokymus“, – sakė Tadas Jankūnas.
Po konkursinio koncerto galima atiduoti savo balsus už patikusius dainininkus internetiniame „Dainų dainelės“ puslapyje. Tad kėdainiečiai kviečiami netingėti ir balsuoti už savojo krašto atstovus.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.