Pirmadienį Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus suvestinėse užfiksuota, jog sekmadienį Kėdainių ugniagesiams gelbėtojams bent keturis kartus teko vykti šalinti stipraus vėjo per tropinę kaitrą sukeltų padarinių.

Apie 15 val. Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams buvo pranešta, kad Lančiūnavos kaime Babilų gatvėje, prie miško, aukštos įtampos laidai liečiasi su medžiais, kibirkščiuoja. Į įvykio vietą nuvykę gelbėtojai budėjo kol atvyko ESO darbuotojai.

Po pusvalandžio Priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų (PGP) komanda vyko į Kėdainių Chemikų gatvę. Buvo gautas pranešimas, kad medis nukrito ant takelio, prie daugiabučio namo. Ugniagesiai gelbėtojai medį supjaustė ir pašalinto nuo pėsčiųjų tako.

Beveik tuo pačiu metu gautas pranešimas, kad prie namo Kėdainių Šėtos gatvėje laiptinės kibirkščiuoja laidai ant stulpų. Laidai nebuvo nutraukti. Atvykus PGP, pavojinga teritorija buvo aptverta „STOP” juosta. Budėta kol atvyko ESO darbuotojai.

Taip pat buvo gautas pranešimas, kad kelyje Krekenava-Surviliškis, iki Surviliškio apie 1 km, ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis užtvėrė kelio dešinę pusę. Ir čia ugniagesiai gelbėtojai medį supjaustytė bei pašalinto nuo važiuojamosios kelio dalies.