Jau kito trečiadienio rytas Lietuvoje išauš ne karantine. Tačiau Kėdainių poliklinikos (Pirminio sveikatos priežiūros centro – PSPC) durys pacientams neatsilapos ne tik dėl šalyje išliekančios ekstremalios situacijos. Į savo kabinetus negrįš ir medikai, kurių kabinetai įsikūrę antrajame pastato aukšte. Poliklinikoje – remontas.

Dėl Seimo nario Dariaus Kaminsko tik prasidėjus karantinui sukeltos sumaišties, Kėdainių PSPC direktorei sergant, dar prieš karantiną pradėtas remontas buvo sustabdytas, o statybininkai iš Europos Sąjungos finansuojamo objekto buvo išprašyti.

Kad Seimo nario įsikišimas turėjo įtakos remonto darbų sustabdymui Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje patvirtino Kėdainių PSPC direktorė Audronė Rimkevičienė.

Tuščiose, remontuoti pradėtose patalpose darbai nevyko visą mėnesį.

Direktorei po ligos grįžus į darbą, remontas buvo atnaujintas, sugrįžę statybininkai priversti forsuoti darbus.

Remonto darbus vykdančios bendrovės direktorius Justas Aleknavičius „Kėdainių mugei“ sakė, jog statybininkai daro viską, kad medikai kuo greičiau įeitų į savo naujai suremontuotus kabinetus. Jei niekas daugiau nesutrukdysią, darbai antrajame PSPC aukšte, kur įsikūrę šeimos gydytojai, ginekologai ir procedūriniai kabinetai, turėtų būti baigti iki liepos.

Panašios naujienos

14 Responses

 1. Violeta

  Tas gelbėtojas kišasi kur nereikia, laksto pagal Naujokienes sijoną ir trukdo medikams dirbti, tiesiog šlykštu.

  Atsakyti
  • kyšių nieks neduoda? :D

   Sako kol gimdykloj dirbo, nelabai pigus buvo. -Iš kur 3 butai Vilniuje, iš algos? 😀

   Atsakyti
 2. Marija

  Tokias nesąmones rašyti tik Kėdainių mugė sugeba. Straipsnio autorei už melo skleidimą turi atsisukti žurnalistų etikos įvertinimas.

  Atsakyti
  • Maryčius

   Kodėl nesąmones, tiesą rašo. Tas seimūnas visiškai niekam tikęs, tegul grįžta į ginekloginį, gal bobulės į kišenę idės…

   Atsakyti
 3. Jonas

  Patys PSPC medikai kreipėsi į D. Kaminską, nes dėl triukšmo negalėjo konsultuoti pacientus telefonu. O, kad PSPC direktorė yra neįgali spręsti iškilusias problemas, tiek karantino metu, tiek jam besibaigiant, jau senai aišku. Užsisėdėjo ponia, vadybiniai gebėjimai paseno

  Atsakyti
  • Marija

   Direktorė tikrsi sugeba, bet šutvė Naujokienes darbo partijos nori pasistatyti savo, negi be Kaminsko Kedainuose ir nusipersti negalima. Jo darbas gal geriau moteris apžiūrėti, o kur nereikia kištis,Pradėjo Nilka garbinti švenčiausijį Kaminską, apsiskelbė per Lietuvą, kad nori savanoriauti ir pš, gudrutis propagandistas, tegul anūką daboja.

   Atsakyti
 4. Onutė

  P.Kaminskas kraštiečių rinktas medikas atsovaujantis paprastų žmonių interesus.Gerai,kad nuvykote ir išgirdote mūsų prašymą,tik kažkaip tos tvarkis vis nėr.

  Atsakyti
 5. Marija (ne ta kuri persti nori)

  Kaip žema ir negarbinga, jeigu ta kita Marija supranta, kad savintis kitų vardus neetiška, tokias nesąmones skleidžiant. Įtūžis tulžį spaudžia, kartumas per burną veržiasi, pagal žiniuonės supratimą, turbūt Seimo narys greitai bus atskingas už rajono egiztavimą. Vidurius pučia, tad ir blogas oras nuo tokių minčių iš vidaus lauk eina. Kokiai bukaprotei reikia būti ir nesuprasri, kad rajono valdžia kartu su l.e.p. direktore sustabdė remonto darbus, ne Seimo narys. Seimo narys tokių galių neturi. Atsipeikėk, šventoji Marija inkognito… O ką tamsta rajonui gero padarėte, galima pasiteirauti?

  Atsakyti
 6. Onutė

  Įdomu,kas savivaldybėje iš aukštus postus užimančių kuruoja sveikatos sritį?ar tai ne jie turi prisidėti prie pavaldžių įstaigų problemų,puzlių sprendimo ,nu nežinau,a sprendžia gal tik į kompiuterių ekranus ziūrėdami

  Atsakyti
 7. buvęs rinkėjas

  Jis aišku norės, kad už jį vėl balsuotume.

  Jei balsuoti, tai tik už tą, kuris jokiose partijose nesėdėjęs, nes profesionalūs politikai nepakaltinami melagiai, nesigaudantys erdvėje.

  Atsakyti
 8. Tas tai geras parazitas

  Turi 3 butus Vilniuje, o parazituoja seimo viešbutyje, už kurį sumoka visi mokesčių mokėtojai. Pfu ant tokio.

  Atsakyti
 9. Marija

  Tai tas geras parazitas yra visi Seimo nariai, kurie ten gyvendami nemoka jokių mokesčių už viešbutį, nes tokie yra įstaymai, o kėdainietis Seimo narys apsimoka už visas komunalines palaugas, aplinkos tvarkyma, šiukšlių išvežimą, karšta ir šalta vandenį pagal skaitliukų parodymus, šildymą, išrašomos sąskaitos, pagal įstatymą ir apmokama iš savų lėšų. Nesuprantu, kam tokias erezija reikia skleisti, tiesiog melo lavina. Taigi mokesčių mokėtojai nemoka už kėdainiečio gyvenimą viešbutyje, nekelkit audros stiklinėje vandens, tiesiog juokinga.

  Atsakyti
  • Maryčius

   Jis turi tris butus, seimo viešbutyje gyvena tik tie, kurie neturi NT Vilniuje.
   eilinis aferistas, tas Kaminskas ir tiek.

   Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.