Jau kito trečiadienio rytas Lietuvoje išauš ne karantine. Tačiau Kėdainių poliklinikos (Pirminio sveikatos priežiūros centro – PSPC) durys pacientams neatsilapos ne tik dėl šalyje išliekančios ekstremalios situacijos. Į savo kabinetus negrįš ir medikai, kurių kabinetai įsikūrę antrajame pastato aukšte. Poliklinikoje – remontas.

Dėl Seimo nario Dariaus Kaminsko tik prasidėjus karantinui sukeltos sumaišties, Kėdainių PSPC direktorei sergant, dar prieš karantiną pradėtas remontas buvo sustabdytas, o statybininkai iš Europos Sąjungos finansuojamo objekto buvo išprašyti.

Kad Seimo nario įsikišimas turėjo įtakos remonto darbų sustabdymui Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje patvirtino Kėdainių PSPC direktorė Audronė Rimkevičienė.

Tuščiose, remontuoti pradėtose patalpose darbai nevyko visą mėnesį.

Direktorei po ligos grįžus į darbą, remontas buvo atnaujintas, sugrįžę statybininkai priversti forsuoti darbus.

Remonto darbus vykdančios bendrovės direktorius Justas Aleknavičius „Kėdainių mugei“ sakė, jog statybininkai daro viską, kad medikai kuo greičiau įeitų į savo naujai suremontuotus kabinetus. Jei niekas daugiau nesutrukdysią, darbai antrajame PSPC aukšte, kur įsikūrę šeimos gydytojai, ginekologai ir procedūriniai kabinetai, turėtų būti baigti iki liepos.

Panašios naujienos